PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نامه ای به بچه های سال 1500

صفحه ها : 1 [2] 3

احمد رضا نیکوپرور
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۴:۴۹ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 من احمد رضا هستم خیلی دوست دارم بدونم شما با اون همه تکنولوژی چطوری زندگی میکنین یا درس میخونین.

نیک (خبررسان شهر مجازی)
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۵:۴۴ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500فکرشمادوچرخه پرنده رااختراع کرده باشیداگرفرصت داشتید مراهم پیداکنید امیرحسین نیکمنش11ساله

کیان ژاله
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۶:۰۰ بعد از ظهر
فقط یک کلمه بچه های سال 1500(کاش پیش شما بودم):confused:

پارسانیا
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۶:۱۰ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 یه مجری برنامه کودک بود که اسمش عمومهربان بود

sinadarabi
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۶:۱۷ بعد از ظهر
سلام من سینا دارابی الان که این نامه را مادرم از طرف من برایتان مینویسد 5 سالمه. بچه های 109 سال دیگه یه چیزی براتون میخوام تعریف کنم که مامانم میگه همیشه بدرد مون میخوره.
اینکه هرچی دنیا پیشرفت میکنه و چیزهای زیادی کشف و اختراع میشه همش از طبیعت بدست میاد پس مراقب اون باشیم. پدرم منو خیلی از کارخانه های تولیدی برده و من دیدم که همه چیزها یا از پلاستیک ساخته میشوند یا از گیاهان یا از کوهها و سنگها که همش طبیعتن
حتی پلاستیک هم از مواد نفتی است که سالهای زیادی زیر زمینند.
رفتیم خونه دوستم اونا یه تلویزیون بزرگ قشنگ داشتن که تازه عینک هم داشت عینک که می زدی کارتونها خیلی باحال میشدن مامان گفت تلویزیون سه بعدیه. من برای بابا تعریف کردم و گفتم ازاین تلویزیونها بخریم اما مامان گفت چشمهای ما قادر به دیدین همه چیز بصورت واقعی هستند اگر میخوای همه چیز را قشنگ ببینی باید با دقت نگاه کنی و راجع به همه چیز خوب فکر کنی.
منم به شما میگم. همانطور که ما هرچی داریم از قدیما داریم. شما هم هرچی دارید از قدیماست. ضمنا قدر طبیعت را بدونید و به قول علی قادری بدانید اوناهم حق حیات دارن. راستی مامانم میگه شما که این نامه را میخونین بچه های منید. پس بچه های من برنامه عمو مهربون را ببینید و همیشه چیزای زیاد یاد بگیرید.
زندگی پر از بازی و شادی را براتون آرزو میکنم.

ERFA1595
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۶:۵۰ بعد از ظهر
سلام .واقعا تو خوش شانسی که این برگه را پیدا کردی .امیدوارم حالت خوب باشه.فکر کنم الان ماشین زمان و ماشین پرنده ساخته شده باشه .راستی تو تا حالا با ماشین پرنده پرواز کردی؟------ماشین زمان چی؟سوار شدی ؟اگه سوار شدی جای منو خالی کن.دوست دارم دوست من .راستی تایادم نرفته بگم برای شادی روحم صلوات.;)

بره ناقلا ۱
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۷:۱۴ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500امید وارم حالتان خوب باشد. بچه ها 1سوال دارم از شما آیا امام زمان زهور کرده است. آیا شما ماشین زمان را ساخته اید .

شمس آبادی
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۷:۲۹ بعد از ظهر
سلام بچه ها ی 1500 می دو نم الا تو ی خو نتون ربات دا رین خوش بحال شما چون مشق هایتان را برا ی شما می نویسد

بره ناقلا ۱
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۷:۳۱ بعد از ظهر
با سلامی دیگر به شما .داشتم می گفتم. اگر هم ماشین زمان ساخته نشده است شما نابقه های آینده می سازیدش.حالا با ماشین زمان بیایید به سال 1391. اگر بنزین تموم نکرد .بیایید وببینید که عمو مهربان چه قدر بامزه بود. اما بی چاره خاله رویا . روحمان شاد ویادمان زنده باد. با عشق تقدیم به شما :o دوستتون دارم :(:(:( آیلین بخشی شربیانی 9ساله

بره ناقلا ۱
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۷:۳۴ بعد از ظهر
اگر به بهشت زهرا رفتید مرا هم پیدا کنید و فاتحه بخوانید:(

(ستیلا)
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۷:۴۳ بعد از ظهر
بچه ها تو زمونه ما یه عمویی بود خیلی مهربون بود و ما دوسش داشتیم.اگه گفتین کی رو میگم؟
آفرین منظورم جد بزرگ عمو شماست;)

اهورا
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
سلام خوبین؟چه طورین؟اگه یه دفعه بزرگ شدین برین بهشت زهرا.برین برین اهان رسیدین به قبر پوسیده شده و گرد و خاک نشسته ی اهورا نصرالهی رسیدین یه صلوات بفرستین.تو اون زمان دیگه نه درختی است نه چیزی.پس علم بی علم.چون کاری ازدستش بر نمیاد.خدا گفته شما بافهم بشید بفهمید نه تا این حد.بیاین درخت قطع کنین عد بگین کار بدیه.ولی اگه درخت میخواین قطع کنین درختای پیر.اون موقع ماشیناتو و لباساتون خیلی خوبه ولی درساتون رو هم خوب بخونین.خداحافظ

بهنام خانجاني
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۸:۴۵ بعد از ظهر
من بهنام خانجاني هستم. من فكر مي كنم كه در سال 1500 ماشين هايي اختراع مي شوند كه روي هوا پرواز مي كنند ماشين زمان وربا ط هايي اختراع خوا هند شد كه همه ي كار هاي انسان را انجام مي دهند و ديگر نيازنيست كه خودتان به كار هايي كه بايد انجام دهيد بپردازيد ولي همين رباط ها هستند كه باعث مي شوند از زندگي لذت نبريد . پس يادتان باشد كه كار هايتان را خودتان انجام دهيد. به اميد موفقيت براي همه ي شما .

شيدا لسان صدق
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۸:۵۰ بعد از ظهر
سلام نليكم
بچه هاي 1500حالتون چطوره؟
بابا ما يه زماني تواين كشوري كه فكر مي كنم الآن توش چيزي به نام اكسيژن وجود نداشته باشه زندگي مي كرديم.فكركنم شما الآن يه كلمه از نوشته هاي منم نفهميد. بابا دمتون گرم چه چيزهايي اختراع كردين؛از ماشين زمان گرفته تا ماشيني كه اگه مقصد رو بهش بگين، خودش تا مقصد مي ره تازه بدون هيچ راهنمايي.به هر حال از من به شما نصيحت حرف پدر مادرتون رو گوش كنيد؛حالا يه ياديم از ما كردين روحمون شادمي شه.راستي راستي اون زمان كه ما بچه بوديم،يه مجري كودك بود خيلي مجري باحال و خوبي بود. اسمش عمو مهربان بود.من كه خيلي دوسش داشتم.
قربان شمامادربزرگ119ساله،شيدا لسان صدق

بهار83
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۰۹:۰۹ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500سال بعد 1500 سال قبل یک برنامه میزاشت به نام بامابیا بود که هر کارتونی که می گفتید پخش میکرد راستی 16 اسفند جشن تکلیف من است

آنا
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
سلام بچه های سال1500 .من آناهیتا 123 ساله ازتهران هستم.حتما الان اونجا دوچرخه های پرنده ساخته شده ومیتونید شماتوهوا پروازکنید.یا به جای اینترنت صفحه های مجازی اختراع شده که میتونید رودر رو همدیگروببینید .یامثلا تلفن سخنگو اختراع شده ...خلاصه هرچی که اختراع شده یانشده بایدبدونید نبایدبه طبیعت ودرختها آسیب بزنید چون سرمایه های ماهستند.
راستی میدونستید1500 سال قبل مایه عمومهربان داشتیم خیییییییییلی عموی شوخ طبع ومهربانی بود همه بچه هارو دوست داشت ماهم دوستش داشتیم سلام میکنم به نتیجه ی نتیجه عمو مهربان امیدوارم که خوب باشه .!
خب دیگه همتونو دوست دارم بچه های1500 شمارو به خدامیسپارم.:D:o:):rolleyes::cool:

آلن
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
:cool:سلام و اليكم به بچه هاي سال 1500 اوميدوارم حالتان خوب باشد نام كاربردي من آلن است شايد من در سال1500 زنده نباشم اما از همه ي شما دانش اموزان خواهش مي كنم از كشورتان ايران دفاع كنيد وكشورتان را پيشرفته تر كنيد

کوروش
سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
بچه های 1500سلام حالتون خوبه؟ هرشهری که رفتید به قبرستونش برید و برای اسمای کوروش و عرفان فاتحه بخونید اگه من اون جا بودم الان 119 سالم بود شاید توزمان شما هرکس یه بالگرد خصوصی داشته باشه و دستگاه هایی اختراع شده باشند که وقتی اسم غذا هارو وارد می کنید اون غذا خوب و داغ بیاد وشما بخورید و دستکاه هایی اختراع شه که شمارو از شهری به شهری اون ور کره زمین ببره فاتحه ما یادت نره

مجتبی جعفری
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
سلام یک فا ته باسه من ومو مهربا وخا له رویا بفرست روهمون شاد:(

beti
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱, ۰۲:۵۳ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 نمی دانم شاید شما تو خانه یک دسسسسسسسسسسسسسسسسست اضا فه دارید تا درس هایتان را انجام دهد یا یخچال .مداد وکیف وعروسک گویا دارین ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا ماآرزو ازاین چیزها داشتتیم اصلا تا اون موقع شاید امامزمان ظهور کنه این موقه ها مژری مورد علاقه ی من تو برنامه کودک عمو مهربان و خاله رویا بود برایشان فاطحه بخوانید من بیتا صدوقی 7ساله از ساری هستم خدا حافظ دوستون داریم زیاد الاهی که خوشتون بیاد.:p

بابک
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱, ۰۳:۴۷ بعد از ظهر
بچه های 1500 ماشین زمان را بسازید.

سعید شیطونه
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱, ۰۴:۰۱ بعد از ظهر
روح هممون شاد.ما که تا اون موقع زنده نیستیم.بجه های 1500 برا روح ماهم یه صلوات بفرستین تا شاد شیم.

هستی محروقی
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱, ۰۴:۱۱ بعد از ظهر
بچه های سال 1500فکر کنم انجا جاذبه دیگه وجود نداشته باشد;);)

چنار
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱, ۰۶:۲۶ بعد از ظهر
14420سلام بچه های سال 1500 اگه این جا بودید می دیدید که عمو مهربان وخاله رویا چقدر خوب برنامه اشان را اجرا می کنند. شاید سال شما هم یک تلویزیون باشد که پرواز کند یا شاید با شما حرف بزند. خدا را چه دیدی شاید این ها واقعیت داشته باشد. مطمئن هستم که آن زمان علم خیلی پیشرفت کرده است و ماشین زمان اختراع شده است. اگه این نامه را خواندید یاد عمومهربان و خاله رویا که الآن نیستند بییفتید.:o

همیار
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
بی سواد هنوز بلد نیست مجری را بنویسد.

پارسانیا
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱, ۰۶:۵۷ بعد از ظهر
سلا بچه های 1500 من حدس میزنم ماشین زمان دارید

ایداوامین
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱, ۰۷:۳۰ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500می دونم که الان ماشین اختراع شده پس لطفابه سال 1391برگردین تا عمومهربون اون عموی مهربون رو به شمامعرفی کنم تا در سال1500بتونید مثل اون برنامه اجراکنیدتا بچه هالذت ببرند ممنون ازاین که به حرف من گوش دادین مادربزرگ 118ساله ی شماآیداشرفی ی

سیما
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500 :o من را میشناسید؟:confused: من آن موقع ها یک فرد مشهور بودم. امیدوارم شما هم مثل من مشهور شوید و همه ی جهان شما رابشناسند.
(نامه عمو مهربان به بچه های 1500)

سعیدی
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱, ۰۹:۴۶ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500.من محمد علی سعیدی هستم .من ازسال 1391به شما نامه می دهم. شماباید مراقب ایران وطبیعت زیبای اون باشید.خداحافظ شما:)

سیما
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 ی. اگه الان شما ماشین زمانو اختراع کردین ، با همون برگردین به سال1391 وبه عمو مهربان بگین اسم منو تو برنامه بخونه. به حرف ما که گوش نمی ده. شاید به حرف شما ها گوش داد...:mad:
14625

جوجه
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۰۸:۱۵ قبل از ظهر
یه سلام گرم خدمت همه دوستای عزیزم که الان این نامه رو میخونند.بچه های سال 1500من مامان امید هستم.امید 2 سال و6 ماهه ست.دوست دارم وقتی بزرگ تر شداونم جزوی از این شهر مجازی باشه.میشه پیداش کنید وبهش بگید ببینید عضو شده یانه ممنون.یه سوال میدونید عینک چیه ؟دوچرخه رو چه طور تا حالا از نزدیک دیدی. شاید علم پیشرفت کرده واین چیزا هم اسمش عوض شده باشه.14790این عینکه.وکاراییش14791 ایناهم دوچرخست. االان اینجا هوا برفی.نمی دونم کی این نامه رو میخونید ولی امیدوارم همیشه سلامت وموفق باشید.وایران کشور عزیزم همیشه پایدار باشه.پس همگی تلاش کنید تا کشورمون همینجوری سرسبزوزیباو بااقتدار باقی بمونه.دوستون دارم. راستی این جا خونه عمو مهربان وخاله رویای عزیز نامه ای به بچه های 1500.راستی راستی دوستون دارم زیااد الهی خوشتون بیاد.

زهرا سوری
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۱۰:۱۲ قبل از ظهر
سلام بچه های 1500 امیدوارم حالتون خوب باشه

سعید شیطونه
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۱۲:۳۱ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 من که 8 سالم بود ماشینا پرنده نبودن شایدتواون وقتا ماشین ها پرنده باشن

ehsanRn
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر
سلام لطفا باماشین زمان به سال 1391ه.ش بیایید
احسان روشنی از رشت من این نامه رو از طریق عمو مهربان به شما میرسانم مطمئن هستم که الان شماهمه برای خود یک ربات کنرلی بزرگ دارید که همه ی کارهایتان راانجام میدهد من احسان روشنی 10ساله از رشت

محمدیاسین2
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500خوبید؟حتماخوبیییییییییی د.:oشماچه شغلی رودوست دارید؟من خلبانی رودوست دارم .زمان ما زیادپیشرفته نبود:rolleyes:

آنیتا
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۰۳:۱۹ بعد از ظهر
سلام هزارو پونصدیا !منم آنیتا ! من از سال نودو یک باهاتون حرف میزنم.ما یه عمو مهربان داشتیم.آی دلتون بخواد!!!!می خواستم یکی از کارتونهای این زمون رو به هتون معرفیکنم.این شما واین هیولا درپاریس:14933:d

آنیتا
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۰۳:۲۶ بعد از ظهر
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ایییییییی!!!!!!!!!!!!!

آنیتا
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۰۳:۲۹ بعد از ظهر
14936هستی محروقی جاذبه تا آخر دنیا هم میمونه.:)

زینب مجیدی
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۰۳:۴۱ بعد از ظهر
بچه هاي 1500برامون يه ماشين زمان بسازين،يا برامون لپ تاب نوري اختراع كنيد باتشكر

حمیدرضا فتاحی کشکی
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۰۳:۵۹ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500چطو رین خوب هستید شما حالا دیگه _ دوچرخه ی هوایی -ماشین بدون لاستیک _هواپیمای خورشیدی_نردبان اتو ماتیک_ساعت های سنگی - وچیز های دیگه ماننده حالا دیگه به مدرسه هم نمرین معلم ربات دارین_وحالادیگه محلول خوشبختی یا محلول جادویی دارین فقط وقتی ازاین ها استفاده میکنید ازماهم یادی بکنید وبرای ما فا تحه ای بخوانید :eek: :eek:

palang sorati
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۰۵:۲۷ بعد از ظهر
سلام خدمت بچه های سال 1500می دانم که الان شما لوازمی اختراع کردده اید که به انها حرف می زنی خودشان کارها را انجام میدهند:o:confused::rolleyes:

شاد
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۰۷:۱۹ بعد از ظهر
سلام به بچه های سال 1500.نمی دانم می توانید این نامه رابخوانید یانه؟سال1391یک برنامه ی عالی بود به نام بامابیا.الان ماشین زمان اختراع کردید؟ اگرمن بودم117سالم بود...

بچه ها شما توی عید عیدی می گیرید؟ خداحافظ.

شاد
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۰۷:۲۴ بعد از ظهر
سلام به بچه های سال 1500.نمی دانم می توانید این نامه رابخوانید یانه؟سال1391یک برنامه ی عالی بود به نام بامابیا.الان ماشین زمان اختراع کردید؟ اگرمن بودم117سالم بود...

بچه ها شما توی عید عیدی می گیرید؟ خداحافظ.

شیطونک
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۰۹:۵۷ بعد از ظهر
سلام بچه های پونصدی!هرجاهستین فقط یادی از یه عمو مهربانیم بکنین که یه زمانی مجریه بامابیا بود...........15133

محمد مهدی دانشمند
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۱, ۱۰:۰۸ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500 از شما خواهش می کنم باماشین زمانتان به دیدار ما بیایید

زهراوعلی
جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۱۱:۰۰ قبل از ظهر
سلام بچه های 1500، حتما زمان شما دیگه مدرسه نمیرید رباتها به جای شما میرندمدرسه...پدربزگ شما عمو مهربان که اسممو تو برنامه نخوند حداقل شما نامه ی منو بخونید...خداحافظ

شاد
جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
بچه های سال 1500 ماشین زمان ودوچرخه ی بی چرخ و مدادجادو یی که خودش می نویسد اختراع کردید؟؟؟؟ :rolleyes:

mahan jon
جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۱۲:۳۷ بعد از ظهر
15264بچه ها ی سال 1500 سلام من ماهان هستم و در سال 1385 به دنیا اومدم و الان که دارم این نامه را برای شما مینویسم 18 اسفند سال 1391 است . بچه ها من در زمان خودم شاگرد اول هستم و از شما میخواهم که در زمان خودتان برای پیشرفت وطنمان درس بخوانید دوستدار همه بچه های ایرانی ماهان امانلو کلاس اول ابتدایی از مدرسه مفتح .راستی بچه ها من بچه تهرانم ولی به خاطر شغل پدرم در یکی از شهرستانهای زنجان به نام شهرستان طارم در شهر آب بر زندگی میکنم اینجایی که ما زندگی میکنیم خیلی زیبا است :)

یه افسرده تنها
جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۰۱:۱۵ بعد از ظهر
سلام!
من نمی دانم که الان چه چیزهایی کشف واختراع شده ولی اگه بگم که دوران ما چه چیزهایی کشف واختراع شده می خندید ومارامسخره می کنید . راستی اسم من شیما سادات است . اگه من اون موقع زنده بودم 121 سال داشتم . برای شادی روحم فاتحه بخونید !
:(خدا نگهدار

kimia83
جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۰۱:۲۰ بعد از ظهر
[size=5]فکر کنم من مادر بزرگ مادربزرگ مادربزرگ شما باشم من الآن بچه هستم فکر کنم در زمان تو آدامس می شود 100000

سروش پناهی
جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۰۳:۰۱ بعد از ظهر
:cool:سلااااااااااااااام بچه ها
چی کارمی کنین باتکنولوژی:confused:

anya
جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۰۳:۲۸ بعد از ظهر
سلام بچه هاي سال 1500.ميدونم كه شما تاحالا خيلي چيزا داريد كه ما ارزوي ديدنشونو داريم مثل ماشين زمان و... حتما سباره هاي جديدي رو هم كشف كرديد. راستي اگه ماشين زمان اختراع كرديد لطفا به سال 1391يا 1392سفر كنيد.البته ميدونم كه اگه بياين اينجا زياد بهتون خوش نميگذره اخه اينجا خيلي از چيزايي كه شماها داريد ما نداريم.راستي ممكنه خط منو نتونين بخونين احتملا نيازبه مترجم داشته باشين من اسمم kiana ست وحتما تا اون موقع ديگه زنده نيستم . براتون ارزوي موفقيت ميكنم .

محمد رضا عا پور
جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۰۵:۰۴ بعد از ظهر
15593سلام من درآخرای سال 1391هستم ودارم این نامه رابرای شما بچه های سال1500می فرستم از شما چند تقاضا دارم:
1-درستان رابخوانید
2-درآبادانی کشورعزیزمان ایران بکوشید
3-وسایلی بسازید که بتوانید با آن به جامعه خدمت کنید
4-اگر در آن زمان ماشین زمان اختراع شده بود با آن سری به مابزنید
5-اگرسیاراتی راکشفکردیدبهآنجاسفرکنید
دیگر تقاضایی ندارم خداحافظ
(محمدرضاعطاپور)

محمد رضا عا پور
جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۰۶:۰۳ بعد از ظهر
آدامس هیچ وقت در این اندازه1000000 گران نمی شود

دیلیا
جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
15605سلام بجه های سال1500من خواستم بهتون بگم156021560315604م مایک عمو داریم که خیلی گل ومنم خیلیییییییییییییییییییی دوستش دارم عموپورنگ جون انشاا...2000ساله شوند وبرای شماهم برنامه اجراکند تازه این عمو بهترین عمو ومجری در زمان خودشون هستند وکسی نیست که دوستشون نداشته باشه الهی قربون عموپورنگم بشوم تازه اوناهم عکس های عموی خوشگلمه**************

SARA SADEGHI
جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۰۶:۵۲ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500ما یک عمو مهربان داشتیم راستی من از سال1391با شما حرف میزنم اسم من سارا صادقی است و من شما را خیلی دوست دارم این بود پیغام من به شما

زینب رسولی
جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۰۷:۱۷ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500 من متم این هستم که در سال شما همه چیز فرق کرد است راستی من زینب هستم.:mad::p;):D:o:):rolleyes::cool::eek:

ابراهیم صیدی
جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۰۷:۴۸ بعد از ظهر
باسلام به بچه های سال1500:من ابراهیم صیدی متولد اسفند سال1386هستم.اول که داشتم این نامه را می نوشتم به این فکر می کردم که آیادستگاه شکلات سازی اختراع شده یا نه:rolleyes:ولی فهمیدم بله.ماکه بچه بودیم یه برنامه میدیدیم که اسمش بامابیا بود خدابیامرزتش عمو مربانو چه قدرباخاله رویا دعوا داشت :(.بچه های1500 به حرف پدرومادرتون گوش کنید.خدانگهدار.;)

گلدون خان
شنبه ۱۹ اسفند ۹۱, ۰۱:۵۳ بعد از ظهر
شما سال 1500 روباتی که هر حرفی بزنی همان کار راانجام دهد

ارمین
شنبه ۱۹ اسفند ۹۱, ۰۲:۱۸ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500من از سال 1391برای شمامی نویسم :)درسته که همه چیزتغییر کرده:cool:ولی مهرومحبت که تغییرنکرده:oسعی کنید با همه مهربان باشید;););):o:o:o

ارمین
شنبه ۱۹ اسفند ۹۱, ۰۲:۲۶ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500:Dحتما حالاهرچی می خواهیدیخچالتون که فکرکنم اسم دیگری دارد دودستی تغدیمتان میکند:(خوش به حالتون :eek:

بارسلونا
شنبه ۱۹ اسفند ۹۱, ۰۳:۳۴ بعد از ظهر
سلام شاید بعضی ها که بقیه ی اعضای سایت میگویند درست نباشه شاید ان موقع نفت تمام شود شاید ان موقع برق دیگر نباشد شاید دیگر انسان ها روی کره ی زمین نباشند و من خوشحالم که در این زمان هستم و چون برق است و میتوانم از همه ی نعمت های خداوند خوب استفاده کنم با تشکر بچه های 1500 خدانگهدار

زهراصادقی
شنبه ۱۹ اسفند ۹۱, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500.من زهرا صادقی هستم.من اين نامه را در اواخر سال 1391 به شما نوشتم.من وقتی اين نامه رو به شما نوشتم 9ساله بودم و کلاس سوم درس می خواندم.من وقتی کوچولو بودم آرزو داشتم بزرگ شدم دکتر بشم.ميدونين عمو مهربان و خاله رويا کيان؟؟اونا برنامه کودک اجرا می کردن.برنامه ی کودکشون خيلی جذاب بود.من برنامه ی اونارو خيلی دوس داشتم.من باب اسفنجی رو دوس داشتمو عمو مهربون و خاله رويا تو روزای سه شنبه اين کارتون رو پخش ميکردن.البته بگما اين نامه رو عمو و خاله گفتن واستون بنويسم.دوس دارم نامه ی من به دستتون برسه.مراقب خودتون باشيد.

arsham
یکشنبه ۲۰ اسفند ۹۱, ۱۱:۲۱ قبل از ظهر
salam kocholmaghol ha ye harf u az ghole man gosh be gosh beresonid hamishe donyaro ghashang bebinid agar ham zesht bood shoma begid zibas ;onvaght mibinid mojezeye afkare zehn vaghan donyaro baraye shoma taghir khahad dada .
16252

دختر پری دریایی**ملودی**
یکشنبه ۲۰ اسفند ۹۱, ۰۱:۳۶ بعد از ظهر
سلام من niloofr هستم.ایا درانجا درخت وجود دارد یا درخت مصنوعی؟ در هر حالا اگه ماشین زمان اختراع شده یه سری به سال 1391 بزن وجوابش را بگو .

* jan sina *
یکشنبه ۲۰ اسفند ۹۱, ۰۳:۳۷ بعد از ظهر
سلام خیلی دوتون دارم 1500 ها

alijon
یکشنبه ۲۰ اسفند ۹۱, ۰۶:۱۴ بعد از ظهر
:rolleyes:سلام کورش1500.اسمت کورش افتخارکن.زمان شما جنگ جهانی3که نشده؟امیدوارم نشه وامیدوارم نامه بهت برسه مثل شجره نامه ی ما اشتبا هی نیفته تو آشقال ها.هزاروپونصدیدرسات خوبه؟امیدوارم خوب باشه؛این عددسال11391چندهس البته اگه زمان شمااین عددها باشه12354/523فهمیدی چنده؟اگه نفهمیدی بدون که دوازده هزاروسیصدوپنجاه وچهاروپونصدوبیست وسه صدمه؛ببینم زمان شما امام زمان اومده؟امیدوارم اومده باشه اگه بدونی چه امام خوبییَن.ولی،امکانم داره زمان شما روز قیامت باشه.وای،چه بدمیشه اگه روزقیامت باشه؛ناموحطماً بخون.ماتوسال هزاروسیصدونودویک مجری های زیادی داشتیم.یکیشون عمو مهربونه.توبایدحطماً1درخت بکاری.راستی شما هنوزاین جوری مثل ما حرف میزنید؟یعنی قدیمیا اینجوری حرفمیزدن :«برویک عددآب درکوزه بیاور لاکن(الآن).ولی1391میگه:«لطفاً برویه آب تولیوان برام بیارزودباش. ببینم حنوز اینجوری مینیویسین؟قدیم ها میخی مینوشتن ولی الآن یعنی1391اینجوری مینویسه:بابا آب داد.خیلی خوب خدافظ

mobina
یکشنبه ۲۰ اسفند ۹۱, ۰۶:۲۸ بعد از ظهر
سلام 1پونصدیا!!!!!!!!!!!!
شترین؟(چطورین)
فکر کنم الان دارین تو آسمونا آب بازی می کنین!!!! حتما وقتی می رین سفر به جای شهر های زمینی می رین تو مریخ...
راسی اگه خواستین یکی از اون ربات های جای من امتحان بده یا... برام بفرستین اون دنیا!(الان مطمئن شدم اون موقع به رحمت ایزدی رفتم)پس:
روحــــــــــــــــــــــ ــــــم شاد و یادم گرامی!

حسین باقرفراش
یکشنبه ۲۰ اسفند ۹۱, ۱۰:۰۸ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500
من ابوالفضل باقرفراش هستم . شاید در آن زمان ماشین زمان ساخته شده باشد از شما می خواهم با آن به سال 1391 بیایید تا عمو مهربان و خاله رویا را ببینید . من الان 120ساله هستم واگر تا زمان شما زنده بودم 109 ساله بودم .
حالا براتون یک لطیفه میگم : از یکی میپرسن جوراب هایت را کی شستی ؟ طرف میگه : سوال تاریخی نپرس !

hossein008
یکشنبه ۲۰ اسفند ۹۱, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
سلام بچه ها امیدوارم حاله همه گیتون خوب و خوش و سلامت باشه.:)
راستی بچه ها اگه تو زمان شما حضرت مهدی(عج) ظهور کرد,سعی کنید با تقوا و دین خودتون پیش برید و سعی نکنید از اون جدا بشید تا بتونید دنیا رو از ظلم و فساد پاک کنید.
راستی خواستم اینو بگم که اگه وقت کردید یک فاتحه ای هم برای ما بفرستید.
بچه مهم ترین نکته داشت یادم میرفت سعی نکنید به تنبلی و سستی روی بیاورید منظورم اینه که به ربات ها رو ندید.;)
واقعا دوستتون دارم.به امید دیدار در سال 1500 هجری شمسی.:p

ابوالفضل1381
یکشنبه ۲۰ اسفند ۹۱, ۱۰:۳۰ بعد از ظهر
16499
این عکس منه
شما هم از قشنگی های سال 1500 برای ما عکس بفرستین
البته فکر کنم فقط بتونید از برج و خیابان ها عکس بگیرید

بچه مامانی
دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱, ۰۲:۱۷ بعد از ظهر
با عرض سلام به بچه های سال 1500 امیدوارم که حالتون خوب باشه و کشور عزیزمون ایران پایدار و سرفراز باشد شاید در زمان شما برنامه هایی که ما نگاه میکردیم به واقعیت تبدیل شده باشند ولی امیدوارم که اینجور نباشه چون دنیا خیلی خطرناک میشه به هر حال امیدوارم موق و پیروز باشید و برای سرفرازی کشورمان از جان مایه بگذارید من امیر عباس زیدابادی نژاد از ایران 1391

octopus
دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱, ۰۲:۲۵ بعد از ظهر
سلام به بچه های سال 1500.میدونم که الان من سال 1500 پدر پدربزرگ یا پدربزرگ پدربزرگ یا .... هستم. نمیدونم اون موقع هستم یا نه ولی اگه نبودم یک میراث خوبی به جا گذاشتم.اگه میخواین پیداش کنین بروید به اروپا در کشور اسپانیا شهر مادرید در یک کلبه قدیمی در یک صندوقچه یک سکه طلا گذاشتم.میپرسید چرا اینقدر کم؟!! چون اون موقع میدونم که سکه طلا خیلی گرون شده و شما میتونین با این سکه یک خونه ویلایی بخرین.چی؟!! خونه ویلایی اون موقع نیست؟!خوب برو برزیل خونه ویلایی کنار دریا بگیر.
پایان
یوسف رضوانپناه 9 ساله از مشهد

مهدی تقی
دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر
;)بچه ها خوش به حالتون;)

علی خدایی
دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱, ۰۳:۴۳ بعد از ظهر
سلام
:cool:

مبین صابریان
دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱, ۰۴:۴۵ بعد از ظهر
سلام به بچه های سال 1500:cool:من درسال 1391زند گی می کنم . عمومهربان کیست:Dاگه باماشین زمانت به دوران ماسفرکنی همه چی رومیفهمی . نامه ای ازمبین صابریان

سارا سنجابی
دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱, ۰۷:۵۷ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز . من تازه واردم . با من دوست می شوی

آرمینونگین
دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
:confused: :eek:سلام نوه ی نتیجه ی نتیجه ی نوه ی من حتمالطفا درسایت نوه ی نتیجه ی نتیجه ی نوه ی عمو مهربان عضو بشوازطرف پدربزرگ پدربزرگ پدربزگت و مادر بزرگ مادر بزرگ مادر بزرگت خدا حافظ

سارا سنجابی
دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱, ۰۸:۱۲ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500 من متم این هستم که در سال شما همه چیز فرق کرد است راستی من زینب هستم.:mad::p;):D:o:):rolleyes::cool::eek:

سلام بچه های سال 1500 . من سارا سنجابی هستم و در سال 1391 زندگی می کنم . از شما سوالی دارم بچه های سال 1500 . ایا شما عمو مهربان و خاله رویای مهربان را می شناختید . ان دو بسیار مهربان و بهتر است بگویم عزیز بودند . روحشان شاد و یادشان گرامی باد

زنبور
دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱, ۰۸:۴۵ بعد از ظهر
سلام بچه هاي 15000اميدوارم حال تان خوب باشد.حتماً شمانمي توانيداين رابخوانيد اگرمن الآن آن جا بودم139سالم بود.:eek::mad::confused::(:):eek::cool::rolleye s::p;):D:o

spiderman
دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱, ۰۸:۵۰ بعد از ظهر
بچه های سال1500الاهی برای شما معلم کتک بزن بیاد

محمدرضا81
دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500اگرماشین زمان اختراع شد سری هم به ما بزنید تابتوانید چهره ی عمومهربان راببینید.حتما گلی روی قبرش بگذارید.روحش شاد یادش زنده!خداحافظ.

amirhesam
دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
سلام به عمو مهربون سال 1500..... عمری با حسرت و اندوه زیستن نه برای خود فایده ای دارد نه برای دیگران، باید اوج گرفت تا بتوانیم آنچه را که آموخته ایم با دیگران قسمت کنیم.... تا سال 1500 فعلا خداحافظ. :cool:

فاطمه سرگزی
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر
سلام.امیدوارم در زمان شما برای همه ی بیماری ها یک درمان وجود داشته باشد.راستی درخت ها هنوز هم وجود دارند؟!شما خودتان از نزدیک درخت دیده اید؟ماشینا هنوز دود می کنند؟اسکیت پرنده بالاخره اختراع شد؟آدما هنوز روی زمین اند یا رو مریخ؟راستی بالاخره روی مربخ آب پیدا کردین؟کارتون عصر یخبندان تا شماره ی چند درآمد؟ :D شماهم مدرسه میرید یا اصا بیخیالش؟حموم هم میرید؟شماها شبیه ماهایین؟
راستی من یه گنج پیدا کردم که یه مار بزرگ ازش محافظت میکنه .احتمالا تا الان مرده.آدرس نقشه گنج www.bamabia.ir: البته اگه هنوز از اینترنت استفاده می کنید.
یادم رفت اسمم را بگویم.من فاطمه سرگزی هستم از زاهدان.ده ساله.مخترع برق, هواپیما؛ تلفن ,تلویزیون, پلی استیشن,دارت,عروسک,ماشین کنترلی,شکلات,لپ تاپ و من بودم که مدارس رو تعطیل کردم.شوخی کردم بابا هرچی تلاش کردم نتونستم مدارسو تعطیل کنم؛مگه میذاشتن؟
یه چبز خنده دار!قرار بود سال 2012 میلادی دنیا تموم شه!!!!!!!یعنی سال 1391!!!
واسم کارت پستال بفرستید.دوست داشتم میدیدمتون.بای باااااای

سوگند جون
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۱۰:۳۶ قبل از ظهر
سلام بچه های هزارو 1500من فکر می کنم در ان سال خیلی چیزها اختراع شده . واقعا خوش به حالتون.

سوگند جون
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۱۰:۳۹ قبل از ظهر
سلام بچه های 1500من فکر می کنم در ان سال خیلی چیزها اختراع شده . واقعا خوش به حالتون.

بره ي ناقلا
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۰۲:۰۴ بعد از ظهر
سلام در اون موقه دستگاه كيك و بستني ساز اختراع مي شه:p

ahmad-reza
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۰۲:۲۶ بعد از ظهر
سلام بچه هاي سال 1500 فكرمي كنم دران زمان ماشين پرنده اختراع شده باشد.خوش به حالتان.

جواد قریبی
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۰۳:۰۱ بعد از ظهر
سلام هزارو 500د یــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــایکی از لطیفه های 1391رو بهت میگم:به یه نفر میگن امروز چندمه میگه مگه من تقویمم

پارسا پسرخوب
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۰۴:۱۷ بعد از ظهر
بچه های 1500 خوش به حال شما چون چیز های خیلی خیلی جالبی درست شده است

محمدرضا اثباتی
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
من محمد رضا اثباتی هستم وفکر می کنم ایا شما هنوز برنامه. پخش می کنید که خیلی پیر شده اید

محمدرضا اثباتی
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۰۶:۳۵ بعد از ظهر
سلام دز اون موقع ماشینی اختراع می شه که با آب کار می کنه

کچل
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۰۶:۵۶ بعد از ظهر
سلام خوب هستید.په پیز ها عوض شده است؟هدیه شهرسبز؟:o:o

amir1382
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۰۷:۰۱ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 مطمعنم که شما اونجا به جای اینکه بند کفشتون رو ببندید با کنترل بند کفشتون رو باز و بسته می کنین.

amirreza12
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
سلام بچه های سال1500 میدونم الان برای خوندن یه خط این متن صد بار به فرهنگ لغت رجوع کردین ولی بدونین تو سال 1391 یه عمو مهربون بود که برای ما خیلییییییییییییی زحمت کشیده

*نی نی جون*
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۰۹:۰۸ بعد از ظهر
سلام .
بچه های سال 1500. در زمان شما علم پیشر فت های بسیار فراوانی کرده است
که در زمان ما این ها وجود نداشته اند .
مثلا : می توا نید دستتان را به درون تلوزیون ببرید و شخصیت ها ی مو رد نظر
خود را بیرون اورید :cool:

benzema
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۰۹:۳۸ بعد از ظهر
سلام.
:oبچه های سال 1500 شما فکر میکنید ما نسل قدیمیم و ما فکر میکنیم پدر ومادرامون نسل قدیمن ولی این طور نیست.

خانم توت فرنگی
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
سلام حال شما حتما الان شمادر فضا هستید خوش به حالتون راستی عمو مهربان را میشناسید؟ یادش بخیر عمو ی خیلی خوبی بود کاش من هم اونجا بودم تا اختراع شده هارا میدیدم :confused: بوس بوس خدا حافظ:o

mohamad amin danaie
سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
سلام اگه کسی نوه نتیجه ی من رو دید لطفا بهش بگین خواهشا انقدر تن ما رو تو گور نلرزونه دیواره ی قبر داره میریزه:d

mohammadi
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱, ۱۲:۳۶ قبل از ظهر
سلام به بچه های 1500 دوست دارم که در ان زمان باشم چون تکنولوژی بیشتر شده و کارهایمان راحت تر می شد ولی امیدوارم تمام ذخایری را که مااستفاده می کنیم شما هم استفاده کنیدمخصوصا اب را !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:

sourena
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱, ۰۲:۵۵ قبل از ظهر
سلام بچه های 1500 من سورنا هستم الان 5 سالمه مامانم میگه آرزو کنم براتون که دایی خاله عمو و عمه داشته باشین تا تولداتون تنها نباشین . اونا بیان براتون جیغ بزنن

پارسانیا
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱, ۱۲:۳۷ بعد از ظهر
الان زنداید:confused:

Aryan13
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱, ۰۳:۳۶ بعد از ظهر
من که الان 12 سالمه 1500 نمیشم

markhin
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱, ۰۵:۴۶ بعد از ظهر
بچه های 1500سرتون گج نره ما همه بچه های 1391هستیم

کیافان
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱, ۰۶:۰۱ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500این سال 1392 است من کلاس 4 دبستانم 7روزتا سال 92 مانده در این قرن عمو مهر بان عمو پورند ودیگر هنرمندان درهنر کارتون دل بچه هارا شادمی کنند دران دوره کیها دلشمارا شاد می کنند؟ امیدوارم همه ی هنرمندان در ویژه ی کاتون باشند و دل شما را شاد کنند

پژواک
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱, ۰۷:۱۳ بعد از ظهر
سلام بچه ها خدا کنه الآن زنده باشم. مایک عمو مهربان داشتیم هی خدا رحمتش کنه ادم طتزی بود که در بین 2000000000 کانال شما درکانال 2 خدمت می کرد گریم گرفت برای شادی .(روحش صلوات)

زهرامو
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱, ۰۷:۱۸ بعد از ظهر
سلامي گرم به بچه هاي سال هزاورپانصدان شائ الله كه زبان مارابلدباشيدچون اگراين طورنباشداكنون شمازبان قبلي يتان رامثل خط ميخي زبان هخامنشيان وغيره فراموش كرده ايداگرهنوززبان مارابلديدبايدبگويم كه من در سال هزاروسيصدونودويك اين نامه رابرايتان مي نويسم هنوزامام زمان ع ظهورنكرده است اگردرزمان شماظهوركرده است خوش به سعادتتان يادم نرودكه بايد بگويم كه اين سرزميني كه دران زندگي مي كنيدمديون شهيداني است كه ممكن است ان هارانشناسيدمثل شهيداحمدي روشن وچمران وغيره راستي اگر مي شود خودتان ان رابخوانيدچون من نمي دانم حالايك ربات اين را برايتان مي خواند يايك مورخ زمان اين راچك مي كندحالااگريك مورخ اين رامي خوانداشكالي نداردولي خودتان پاي ان باشيدداشتم مي گفتم هيچ وقت غيبت زودقضاوت وديگران راسرخصوصيتي كه ندارن يانامعقولي داردمسخره نكنيد

مریم السادات
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱, ۰۷:۳۲ بعد از ظهر
g
سلام به بچه های سال1500امیدوارم حال همه شما خوب باشه من مریم السادات هاشمی هستم و در سال دوم راهنمایی درس میخوانم.من این نامه را روز15/12/1391 براتون نوشتم؛حالا حتماً همه تون دارید فکر می کنید من چه قدر پیرم!آره من از مادربزرگ،مادربزرگ،مادربزر گتون هم بزرگترم!
من در کشور ایران زندگی می کنم نمی دونم الان ایران وجود دارد یا نه ولی من کرمانی ام.اگه می دونید ایران کجاست ولی کرمان را نمی شناسید باید بگویم کرمان در جنوب شرقی کشور ایران است؛شاید الان ایران کوچکتر و بزرگتر شده باشد و کرمان رفته باشد توی یک کشور دیگر!حالا هرچی ولش کنید!ببخشید یادم نبود شما زبان محلی ما را نمی فهمید؛ولش کن یعنی بگذریم...
راستی شما هننوز فارسی حرف می زنید یا این نامه ها ترجمه شده اند؟ شاید شما دارید ترجمه ي این نامه را که زبان اصلیش ایران باستان است را می خوانید.وای من یک ایران باستانیم که دارم با شما حرف می زنم!حتماٌ شما دارید تو مدرسه تاریخ ما را می خوانید.
اگه فارسی حرف می زنید باید بگویم که الان زبان فارسی32حرف دارد زمان شما چه طور؟شاید چچند تا حرف دیگه بهش اضافه شده و فارسی شده مثلاٌ45تا حرف!شاید هم کم شده مثلاٌ حرف«و»و«ل»حذف شده!پس الان شما این حروف را نمیشناسید.
شما اگه ایرانی هستید به این سوال من هم جواب بدهید که آن موقع ایران چند تا استان شده؟زمان ما ایران31استان داره؛آخرین استانی هم که تشکیل شد استان البرز است.شاید شما تعجب کنید و بگویید:وای!...استان البرز که خیلی وقت پیش تشکیل شد.
من یک دختر مسلمانم شما چی؟اگه ایرانی هستید و فارسی زبان مطمین هستم که شما مسلمانید.
الن ما وقتی می خواهیم برویم مدرسه باید سه مقطع:دبستان،راهنمایی و دبیرستان را بگذرانیم تا برویم دانشگاه.دبستان دوباره خودش ازکلاس اول است تا ششم،راهنمایی از اول تا سوم ودیرستان از اول تا چهارم.ماوقتی هفت ساله می شویم باید به مدرسه برویم؛شما چه طور؟
حالا که دارم خوب فکر می کنم می بینم واقعاً پیرم!پس من به عنوان یک مامان بزرگ خیلی پیر نصیحتتون می کنم که خوب درس بخوانید تا برای کشورتون افتخار آفرین باشید حالا مال هر کشوری که هستید.
خوب دیگه بچه های عزیز باید باهاتون خدافظی کنم پس خدانگهدار!

s.alireza
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱, ۰۷:۵۱ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500 امیدوارم در اینده عمه وخاله داشته باشید

Alirezas
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱, ۰۸:۰۶ بعد از ظهر
سلام بچه هاى1500اميدوارم بتوانيد تكرار برنامه هاي عمو مهربون را ببينيد
برنامه رو از دست ندهيد:):):):):)

سبحان ع
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱, ۰۸:۴۷ بعد از ظهر
بچه های 1500 امیدوارم زیاد بازی کامپیوتری نکنید

از کاشان سبحان

نازییا
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱, ۰۸:۵۶ بعد از ظهر
سلام بچه ها شاید الان ماشیناتون روهوا بدون چرخ کار کنن

amin 2000
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱, ۰۹:۴۹ بعد از ظهر
سلام.خوب هستید.میدونم که نامه من الان داره توسط دستگاه برای شما خونده می شه ولی شایدم زبونتون فرق کرده ودستگاه داره ترجمش می کنه. سر قبر من بیاید و عمو مهربان مرد خوبی بود خدا رحمتش کنه.از من به شما نصیحت هوارو آلوده نکنید.

viroooooos
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۱۰:۲۷ قبل از ظهر
سلوم بچه ها.نمیخوام زیاد بنویسم.فقط میخوام بگم من عاشق تکنولوژی ام.تو رو خدا هر وقت یه چیزی ساختین که این طوری:eek:شدین،اونو سر قبر منم بیارین.(البته اگه وجود داشته باشه);)

یاسا
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۱۰:۳۹ قبل از ظهر
سلام بچه های سال 1500 من از شما میخواهم که ماشین زمان که تا حالا اختراع شده سوار بشید و بیایید پیش ما و بدونبد که عمو مهربان چه قدر عموی خوبی است شاید از عموی شما مهربان تر باشد.
و حتما سوغاتی برایمان بیارید اصلا شاید شما از زبان ما حالی نشید و زبان خودتان را بدانبد و از این پیام حالی نشید و اگر عالی شدید سوغاتی برای من و عمو مهربان یک ماشین پرنده بیارید.

سپیده..
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۱۰:۵۱ قبل از ظهر
سلام بچه های سال 1500من کاشانی هستم حتما شما زبان وآداب ورسوم شما تغییر کرده است وعلم پیشرفت کرده است خیلی وقتتان را نمی گیرم فقط به یاد ما بچه های 1391هم باشید وسر قبر ما وعمومهربان هم بیایید راستی عمو مهربان خییییییییییییلی مهربان بود خداحافظ:)

رسول انصاری
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۱۱:۰۷ قبل از ظهر
سلام بچه های سال1500.حتما درسال شما دیگر ماشینی وجود ندارد و شما از ماشین های بسیار مدرن استفاده میکنید که من حدس میزنم که ماشین هایی هستند که بانور خورشید حرکت میکند.باتشکر رسول انصاری از مشهد.

آیشن
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۱۱:۵۷ قبل از ظهر
سلام به بچه ها ی سال 1500 فقط می تونم بهتون بگم که کاش مهربونی هاتون بیشتر از ما ها با شه:)

امیرمرتضی
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۰۱:۳۹ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500 من دلم می خواهد که بدانم دراین سال چه چیزها و وسیله هایی اختراع شده است ومی خواهم بدانم سال1500 با سال 1392 چه فرق هایی میکند.
پیروز باشید و سرب;)لند

DAD
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۰۱:۵۷ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500.امید وارم حالتان خوب باشد.میدانم که در ان زمان شما به اجاق گازتان دستورغذا می دهید تا اتوماتیک برایتان ان غذا را درست کند.اگر من تا اون موقع زنده باشم 119 سالم خواهد شد.احمد نجفی مهیاری 10ساله از تهران.

تربچه
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۰۳:۰۳ بعد از ظهر
سلام
بچه های 1500
من ریحانه در خرمشهر زندگی می کنم .
ما دیروز زنگ تاریخ خواندیم که سال های قبل چیز های عجیب و غریبی می نوشتند .
با خودم فکر کردم سال های بعد مثل : 1500
آیا به نوشته ی ما می گویند عجیب و غریب ؟ یا نه ؟

Mr.sali
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۰۳:۴۱ بعد از ظهر
اگه خدا به ما عمری داد و سال 1500 رو دیدیم هیچ وقت سال 91 رو فراموش نمیکنیم

پارمیدا احمدی
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۰۶:۲۸ بعد از ظهر
سلام دستور فرشته شدن برای بچه های 1500
.
.
.
.
.

.

.
.
.
.
چیه؟
شمااول بدنیابیا فرشته شدن پیشکشت;)

*****M*****
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۰۷:۰۲ بعد از ظهر
سلام به نوادگانم همتون رو دوست دارم شاید هم از نوادگان من نباشید ولئ باز هم دوستتون دارم الان که دارین نامه رو می خوانید من مردم اگه قبرم همون نزدیکی هاست برید یه سری بزنید یه گل سرخ بذارید روقبرم شاید هم شهر رو قبرم ساخته شده شاید هم پایگاه اتمی باشه اگه راست باشه شما نامه من رو میخونید
علم خیلی پیشرفت کرده نه؟ می دونید من یه بیماری دارم که نمی تونم راه برم تا حالا حتما درمان شده نه ؟راستی انفولانزا هنوز هست یا ریشه کن شده؟.بگزریم می دونید من این نامه چطوری نوشتم باکیبورد البته
تاحالا حتما لمسی شده شاید اسمشم عوض شده باشه ولی اگه از پدر مادر یا پدربزرگ مادربزرگ بپرسید حتما براتون می گن کیبرد چیه. نامه منوبخونید وروحم شادکنید راستی عمو پورنگ که می شناسید اگه نمی شناسید اسمشو تواینترنت جستجو کنید.
اون بهترین عموی دنیا بودروحش شاد. شاید از نوادگان او باشید اگر هستید جای او راپر کنید.امید وارم درزندگی خط قرمز نداشته باشید هر کاری می خواهید انجام بدید برای ما که اینطورنبود فقط می توانیم ارزویش را برای شمابکنیم دیگر باید تمامش کنم چون برنامه عمو پورنگ شروع شد الان امیر محمد داره شعر می خونه.. اسم امیر محمد هم تواینترنت جستجو کنید.

من خیلی دوستون دارم.

الان اون جا دیگه خیلی راحتید همه چیز به رایانه انجام میشه اگه نمی دونید رایانه چیه تو اینترنت سرچ کنید می فهمید .
من یکی از کودکان دهه ی 1391 هستم

Mr.sali
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۰۷:۱۵ بعد از ظهر
سلام بچه ها
من بچه ای هستم در سال 91 امیدوارم هر جایی که هستین شاد پیروز باشین

افسانه جون
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۰۷:۳۴ بعد از ظهر
سلام بچه ها زمان ما که همه بهمون میگفتم بچه های این دوره زمونه لوسن
حالا خدا به داد شما برسه
ما یک عمو پورنگی داشتیم خیلی با حال بود نمیدونم حتما الان نوه و نتیجه هاش دارن براتون برنامه اجرا میکنن
امیدوارم موفق باشین خداحافظ :(

شایا
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
سلام بچه ها ی سا ل1500 من بر ا ی شما نصیحت واز شما سوالی دارم. نصیحت این است که شهر آبادان رابازسازی کنید. سوال من این است که با چه چیزی به مدرسه می روید؟ در ضمن روح عمومهربان شاد.

با تشکر شایان

نی نی تو پولو
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۱۰:۰۱ بعد از ظهر
سلام و صدتا سلام به همه ی بچه های خوب شهر مجازی!
عید داره از راه میاد و شهر ما هم داره بهاری می شه! قاصدک که پستچی شهرمونه می خواد برای اهالی شهر عیدی بفرسته.
اونایی که می خوان عیدی قاصدک به دستشون برسه آدرس خونه هاشون رو برای قاصدک ایمیل کنن!

ghasedak@ravabet.ir

قاصدکمون این خبر رو قبلاً به اهالی شهر داده بود و بعضی از شهروندا آدرسشون رو برامون فرستادن، اونایی که نفرستادن تا پایان روز جمعه وقت دارن که به قاصدک ایمیل بزنن.
منتظریم!یعنی فردا

ملیکا روشنایی
جمعه ۲۵ اسفند ۹۱, ۰۹:۵۸ قبل از ظهر
سلام به تو دوست خوب من نمیدانم چرا در دنیای شما همه چیز پیشرفته تر است اما دلم می خواست در دنیای شما باشم و ببینم که چه امکاناتی دارید شاید در 109 سال بعد ماشین پرنده هم اختراع شده باشد راستی شاید در آنجا شکل شما ها باما که فرق داشته باشد می دانم که تو دوست من این نامه را می خوانی راستی ! شما هم مدرسه می روید؟

نمیدانم یعنی ممکن است که من بتوانم تو را ببینم ؟

شاید آره و شاید هم نه ولی میدانم که این نامه را می خوانی.
ملیکا روشنایی دوست شما...............................

f442
جمعه ۲۵ اسفند ۹۱, ۱۰:۰۲ قبل از ظهر
خوش به حالتون بچه های 1500شما در آن موقع خیلی تجهیزات دارید

Mr.sali
جمعه ۲۵ اسفند ۹۱, ۱۱:۱۵ قبل از ظهر
در گذشته امکانات و تجهیزات نبده مثل رایانه، تلفن همراه و ... ولی به نظر من صمیمیت بین خانواده ها بیشتر از الان بوده. تمام خانواده دور هم جمع می شدن و با هم میگفتن و میخندیدن. ولی الان امکانات بیشتر شده و دوست صمیمی مان کامپیوترمون شده و دیگه اون صمیمیت کمتر شده.

امیدوارم در اون سال شما صمیمیت بین خویشاوندانتان رو کنار نگذارید

زهرا جون جونی
جمعه ۲۵ اسفند ۹۱, ۱۱:۳۶ قبل از ظهر
سلام بچه های سال ((۱۵۰۰))ما همه یک عمو ویک خاله داریم به نام مهربان:confused: و رویا:eek: .می دانم که تاصبح از خواب پا میشین یکی داره پاهایتان را تمیز ومشت و

مال می دهد ، دندان هایتان را مسواک می زند وصبحانه به شما می دهد.

زهرا حسن تقی. ۱۳۹۱/۱۲/۲۵

ماهی گلی
جمعه ۲۵ اسفند ۹۱, ۱۲:۰۷ بعد از ظهر
سلام به بچه ها سال 1500.
من خیلی دلم می خواد بزرگ شدم ماشین زمان را اختراع کنم.
اگر اختراع کنم دلم می خواد برم به زمان 14 معصوم وپیامبران و زندگی آن ها را از نزدیک ببینم.
برنامه ی عمو مهربان خیلی خوش گل بود .
....خدا بیامورزدش.....
خالقیان از تهران

karen
جمعه ۲۵ اسفند ۹۱, ۰۲:۱۹ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500 میدونم که تا ان موقع خیلی چیز ها پیشرفت کرده حتما تا اون موقع ماشین ابی هم اومده.
کاویانی از شیراز:rolleyes:

مهسا دانشی
شنبه ۲۶ اسفند ۹۱, ۱۱:۱۴ قبل از ظهر
سلام ، بچه های سال 1500 . نمی دانم که سرگرمی شما چیست ؟ ما سرگرمی های زیادی داشتیم که یکی از آن ها تلوزیون بود که برنامه ای داشت : بامابیا ، این برنا مه 2 مجری زحمت کش داشت
ایا می دانید که عمو مهربان و خاله رویا که بودند ؟ آن ها همان مجری هایی بودند که می گفتم . توجه کنید میییییییییییییییییییییییی گفتم اما یاد آنها هنوز زنده است .

احمدرضا روحی
شنبه ۲۶ اسفند ۹۱, ۱۱:۳۸ قبل از ظهر
سلام بچه های سال1500.امیدوارم امام زمان(عج)ظهور کرده باشد.شما نباید وقت خود را هدر کنید!شما مسلمان هستید و باید خدا را عبادت کنید.

حسین فرجی
شنبه ۲۶ اسفند ۹۱, ۰۵:۲۴ بعد از ظهر
سلام به بچه های سال1500:)
امیدوارم حال خوبی داشته باشید میدونم
آلان شما امکاناتی را دارید که ما نداریم
مثل ماشین های بدون دود
کارگران اهنی
امید وارم دوای هر دردی راپیدا کرده باشید مثل ایدز راستی امام زمان ظهور کرده سلام ما را به ایشان برسان
از طرف حسین فرجی

بابک
شنبه ۲۶ اسفند ۹۱, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
سلام.کسانی که دوست دارند پیام نوروز 1392 را بخوانند لطفا عدد یک را به ایمیل زیر ارسال نمایند.

..............................

بابک
شنبه ۲۶ اسفند ۹۱, ۰۶:۱۳ بعد از ظهر
سلام.......................................... ..........

serendepiti
شنبه ۲۶ اسفند ۹۱, ۰۸:۱۶ بعد از ظهر
سلام بربچه های1500میدونم بهتون خیلی خوش میگزره ولی نه به اندازه ی ماچون من وخواهرم سردوست داشتن عمومهربان همیشه باهم دعواداریم;)

کیــمیــا
شنبه ۲۶ اسفند ۹۱, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
[
size=3]با سلام خدمت بچه هایی که دارند این نامه را می خوانند
من کیمیا آذری هستم وحالا که دارم این نامه را می نویسم 11 سال دارم
امیدوارم بتوانید خط مرا بخوانید
من الآن که شما دارید این نامه را می خواید عمرم را به شما داده ام اما اگر زنده باشم 120 سال دارم
حتما در زمان شما ماشین زمان اختراع شده لطفا اگر سوار ماشین زمان شدید به سال 91 یا 92 سری بزنید
من همیشه سعی می کنم اسراف نکنم تا نسل های بعد هم بتوانند از منابع آب و نفت و گاز و...استفاده کنند امیدوارم شما هم همین کار را بکنید
همیشه به یاد خدا باشید تا خداوند همیشه یار و یاورتان باشد
[/size

خداحافظ]

ثمین خانم
شنبه ۲۶ اسفند ۹۱, ۱۰:۴۲ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 من فقط یک درخواست داشتم و آن این است که مواضب محیط زیست باشید;)

آرمین قاسمی
یکشنبه ۲۷ اسفند ۹۱, ۰۹:۲۷ قبل از ظهر
سلام بچّه های سال1500 اگه شما قاسمی باشید شاید یکی از نوه ها یا نتیجه های من باشید.من آرمین قاسمی هستم ودر سال 1382 به دنیا آمدم و در سال 1391 این نامه رو برای شما نوشتم.فکر کنم سال 1500 مجری های جدیدی آمده باشد ولی در زمان ما مجری بسیار خوبی بود به نام عمو مهربان که در برنامه بامابیا مجری گری می کرد.دوستون دارم خدافظ

amirhossein79
یکشنبه ۲۷ اسفند ۹۱, ۰۳:۴۲ بعد از ظهر
سلام به بچه های سال 1500 میدوم چرا با من حرف نمی زنید چون ما تمام منابع که قرار بود مال شما باشد نابود کردیم شما نه درخت دارین و ....

سيد محمدحسن
دوشنبه ۲۸ اسفند ۹۱, ۱۱:۴۸ قبل از ظهر
سلام به بچه هاي سال 1500اميدوارم هميشه سلامت باشيد من سيد محمدحسن قوامي هستم ودر سال1380به دنيا آمده ام واين نامه را در سال 1391 براي شما فرستادم ببينم امام زمان ظهورنكرده پس اگر ظهور نكرده دعا كنيد كه بياد. راستي ما يك مجري خوبي داشتيم به نام عمو مهربان پس همگي يك فاتحه براي اوبخوانيم :(

خداحافظ:cool:

سيد محمدحسن
دوشنبه ۲۸ اسفند ۹۱, ۱۲:۰۵ بعد از ظهر
سلام به بچه هاي سال 1500اميدوارم هميشه سلامت باشيد من سيد محمدحسن قوامي هستم ودر سال 1380به دنيا آمده ام واين نامه را در سال 1391 اين نامه رو براي شما فرستادم ببينم امام زمان ظهود نكدره پس اكر ظهور نكرده دعا كنيد كه بياد راستي ما يك مجري خوبي داشتيم به نام عمو مهربان پس همگي يك فاتحه براي بخوانيم

خداحافظ

مهشید صالحی
دوشنبه ۲۸ اسفند ۹۱, ۰۲:۳۸ بعد از ظهر
سلام به نوه و نتیجه های گل خودم.حالتون خوبه؟من مامان بزرگ مهشید هستم .آدم خوبی بودم برام یه حمد دو سوره بخونید.
امیدوارم حاتون همیشه خوب باشه.قربون اون دندونای شیریتون بشم آلان که دارین نامه ی من رو می خونید من پیش شما نیستم.تو دوران ما بچه ها برنامه کودکارو خیلی دوست داشتند .اون قدر که هزارجور برنامه کودک و کارتون براشون پخش می شد.عمو مهربان و خاله رویا از مجری های خوب تلویزیون هستند یعنی بودند اما حالا نیستند روحشون شاد.اگه بدونید عمو مهربان چه شیطونی هایی می کنه که نگو نپرس.
راسنی هنوز شهر اقلید تو استان فارس هست.آخه من اون جا زندگی می کردم.شهر خوبی .مردماشم مهمون نوازن.اگه نمیدونید کجاست تو اینترنت سرچ کنید یا از بزرگتراتون بپرسید.
این جمله رو همیشه عمو مهربان می گفت:دوستون داریم زیاد الهی که خوشتون بیاد.
برای شادی روح عمو مهربان و خاله رویا هم فاتحه بفرستین.
مواظب خوبی هاتون بشید.خدانگهدار

حنانه شادابی
دوشنبه ۲۸ اسفند ۹۱, ۰۴:۱۰ بعد از ظهر
سلام ای آدم خوشبختی که این نامه یامتن یا ورقه و یا کتاب را می خوانی.من این تایپ که خیلی امروزی است را می نویسم.هنگامی که سال 1391روبه پایان است.امروز 28 اسفند ماه است.ومن فردا به دیدار11سالگی می روم.فکر نمی کنم که
الان که این نامه را می خوانی من زنده باشم.اگر هم باشم باید حدوده 119سال داشته باشم.خوش به حالت.هنوز وقت داری.تو هنوز وقت داری که منتظر باشی.منتظر امام باشی.دوست داشتم وقتی10سالم شد،یکدانه گل نرگس را ببینم.ولی هنوزدارم گل های خوش بوی نرگس را می بینم.واینک از او یاد می کنم.ومی گویم.لا اله الا الله.جالب است.در باره ی آدمیان تامل کردم.یاد نعمت های خدا افتادم.به نعمت های خدا فکر کردم.یاد خودش افتادم.یک دم تفکر به است از سال ها عبادت.پس به جای بازی،تامل کن.زیرا هر تامل،تمام نشدنی است.(بچه های هزار وپانصد،این متن را خودم تنها نوشتم.اگر خودتان فکر کنید،شما هم می توانید داستان بنویسید.تمام این بچه ها،از فکروحس خودشان استفاده کر دند که این مجموعه در دست شما با شد.حداقل در این سال هااین گونه است.هنوز دیر نیست. شما هم برای بچه های سال 1609نامه بنویسید.مثل ما، برای بچه های109سال دیگرتان.)

parham10
دوشنبه ۲۸ اسفند ۹۱, ۰۸:۲۰ بعد از ظهر
سلام دوست مهربان هزاروپانصدی 1500تو به مدرسه میروی ؟شاید هم یک ربات داشته باشی و او به جای تو به مدرسه برود وشاید اصلا به مدرسه نروی و با کامپیوتر مشق هایت را برای معلمت بفرستی.

سینا شفیع آبادی
دوشنبه ۲۸ اسفند ۹۱, ۱۰:۱۱ بعد از ظهر
..........

zahraaaa
دوشنبه ۲۸ اسفند ۹۱, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500خوش به حالتون خدا می دونه چقدر راحت دارین زندگی می کنین .نه این که زندگی ما سخت باشه ها نه اما شما خیلی راحتین.

zahraaaa
دوشنبه ۲۸ اسفند ۹۱, ۱۰:۴۹ بعد از ظهر
دوباره سلام بچه های سال 1500.می خواستم بپرسم روز قیامت نشده؟امام زمان ظهور نکرده؟من الان که این نامه رو می نویسم 11 سالمه واگر اونوقت بودم120 سالم بود.
اگه خواستید جواب نامه ی من رو بدید ,یا بفرستید به ایمیلم یا به ادرس قبرم پلاک 2580.وقتی اوردید لطفا بندازید تو صندوق پست.من خودم برمی دارم.
خداحافظ.باتشکرزهرا حسنی:d

*نی نی جون*
سه شنبه ۲۹ اسفند ۹۱, ۰۸:۳۱ قبل از ظهر
سلام بچه های سال 1500 من می دانم که در زمان شما علم پیشرفت های بسیار فراوانی کرده است مثلا:
شما می توانید در
در حالی که تلوزیون برنامه ای می گذارد
شما می توانید با ان نفر حرف بزنید و ان شخص
هم جوابتان را بدهد !

;) دیگه بسه پس خداحافظ :p از اشنایی با شما لذت
بردم

خداحافظ:o

علی کاظمی
سه شنبه ۲۹ اسفند ۹۱, ۱۱:۴۷ قبل از ظهر
با سلام به بچه های 1500 ما یک مجری خوب داشتیم:( که اسم ان عمو مهربان بود اگر او را دیدید اویک ریش بلندی دارد

رز سفید
سه شنبه ۲۹ اسفند ۹۱, ۰۶:۲۳ بعد از ظهر
سلام خیلی باحال مثل سلام هزاروپونصدی ها .دوستای من ببخشید من الان جای مادربزرگ شماهستم نوه های عسیسم[/SIZEمیخوام براتون ازدرس خوندنامون بگماونقدر خوندیم که تیزهوشان قبول شیماخرش همالبته شایدقبول شدیم اگه الان توی کتاباتون درسی داشتیدبه نامدختری فداکار اون من بودم که برای سربلنی کشورم مو هام رومثل دندونام سفید کردم [SIZE=6]مرسی که نامه ی من روخوندید به قول عمو مهربانخدابیامرزتشدووووووو ووووووستتون داریم زیاد الاهی که خوشتون بیادخداحافظ:o]

آشپز پاشی شهر
چهارشنبه ۳۰ اسفند ۹۱, ۱۰:۴۳ قبل از ظهر
1500چه باحال

صدرا_22
پنجشنبه ۰۱ فروردین ۹۲, ۰۵:۴۰ بعد از ظهر
واقعا راست میگی مانی جان حرف تو بیسته

Armita.z
جمعه ۰۲ فروردین ۹۲, ۱۰:۱۳ قبل از ظهر
سلام خوبین؟احتمالا الان قیمت ها خیییلی بالا رفته مثلا گوجه فرنگی کیلویی 10 میلیون تومان هست یا برای سفر عید میرین مریخ الان اونجا ماشین های خیلی پرسرعت هست اما بزرگترین سوال اینتر نت پر سرعته!؟

آشپز پاشی شهر
جمعه ۰۲ فروردین ۹۲, ۱۰:۳۱ قبل از ظهر
به نظر من هر پیام بازرگانی سال1500 دو ساعت طول می کشد!!!!!!!!!

shi
جمعه ۰۲ فروردین ۹۲, ۱۰:۴۶ قبل از ظهر
سلام :) من می دونم زمان شما خیلی باحاله و باحال ترینش اینه که شما به جای هفته ای 10000 تومان هفته ای 10000000 تومان پول تو جیبی می گیرید :eek:

م.مهدویان
جمعه ۰۲ فروردین ۹۲, ۱۱:۱۸ قبل از ظهر
سلام به بچه های سال1500

من می خواهم بدانم که درسال 1500برنامه کودک های آن موقع چه طوراست؟آیا بچه ها به دیدن برنامه هایtvعلاقه دارند یا نه ؟
محمد مهدویان فر 10ساله از مشهد مقدس 2/1/1392

آلیار
جمعه ۰۲ فروردین ۹۲, ۰۱:۱۶ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500 . شما عمو مهربانرا می شناسید . آن مجری برنامهه های کودک سال 1390 /1391و1392 بود. راستی در مقعی شما سبزی خرشتی کیلو 17 ملیون و پول تو جیبی بچه ها 4یا5 ملیون است؟

سیر پارسا
جمعه ۰۲ فروردین ۹۲, ۰۸:۵۸ بعد از ظهر
سلام به بجه های 1500 فکر می کنم در ان سال دیگر مبل ها بتوانند راه بروند و پرواز کنند سیر پارسا

صدرا_22
جمعه ۰۲ فروردین ۹۲, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
فکر می کنم آن موقع ماشین ها پرواز کنند و هر انسانی یک ادم آهنی داشته باشد....:)

ته یون
شنبه ۰۳ فروردین ۹۲, ۰۹:۲۹ قبل از ظهر
سلام به بچه های 1500.می خواستم بگم که قدر پدرومادرخودتونوبدانیدوبه حرفاشون گوش بدید.مواظب خودتون هم باشید.حیف که من الان اونجا نیستم.درساتونو خوب بخانید ودر هنگام مریضی مامان یا بابا از اونا مواظبت کنید.راستی عمو مهربان و خاله رویاخیلی برنامه ی خوبی دارند.راه اونا رو ادامه بدید.دروغ هم هرگز نگید.خداحافظ.:o

DAD
شنبه ۰۳ فروردین ۹۲, ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
25663

Mohsen-z
شنبه ۰۳ فروردین ۹۲, ۰۹:۱۷ بعد از ظهر
سلام فکر کنم الان شما پیامی که من به عمو مهربان تو زمان خودم دادم داره میخونه ......

محمدرضا گروسی5
یکشنبه ۰۴ فروردین ۹۲, ۱۱:۲۶ قبل از ظهر
فکر نکنم تا آن موقه زنده به مانم

محمد10
یکشنبه ۰۴ فروردین ۹۲, ۰۲:۳۵ بعد از ظهر
امید وارم سفینه ی فضایی شما ازنیرو اتم باشه

mah
یکشنبه ۰۴ فروردین ۹۲, ۰۳:۰۲ بعد از ظهر
سلام.زمان شما هنوزززز خوشبحال پولدارها است.مثل الاااان

sana.
یکشنبه ۰۴ فروردین ۹۲, ۰۶:۴۵ بعد از ظهر
سلام بچه های گل گل سال1500.امیدوارم حالتون خوب خوب خوب باشه;).بعضی وقتاحسرت می خورم که چرا اینقدر زود به دنیا اومدم تانتونتم توی دوره شما زندگی کنم وکلی آرامش داشته باشم ولی فکر کنم شماهم چنین آرزویی رو دارین که یکم دیرتر به دنیا میومدین مگه نه؟:confused:خدا کنه تا دوره ی شما زنده بمونم تا یکمی ازاین آرزو براورده بشه البته اون موقع یه 120 سالیم هست و زیاد نمی تونم از این امکانات استفاده کنم وخوش بگذرونم.یه سوال توسال 1500 چیزی از آثار باستانی باقی مونده؟اگه مونده که اهی شکر اگرم نمونده اینجاش خوش به حال ما می شه که حداقل یه ذره شو دیدیم:Dتواون دوره شهربازیاتون چه شکلی هست؟احتمالا یه چرخ وفلک داره که ازجو زمین زده بیرون.خوش به حالتون 26111[ATTACH=CONFIG]26111[/ATTACHاینم عکسم که حتما تا اون موقع شده یه اثر تاریخی دوستون دارم خیلی زیاد مواظب خودتون باشید بای:rolleyes:

سیمین
دوشنبه ۰۵ فروردین ۹۲, ۱۰:۲۴ قبل از ظهر
سلام بچه های سال 1500حتما شما الان روی صندلی نشسته ایدو ربات خدمت گذار تان این نامه رادردست گرفته است تا شما ان را بخوانید. حتما بزرگتر های شما هم می گویند این زمانه بچه ها چقدر لو س شده اند چاکرتو نم سمین.

هلي
دوشنبه ۰۵ فروردین ۹۲, ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
سلام به بچه هاي 1500 مي دانم كه الان مداد هايي وجود دارد كه ان ها به جاي شما مشق مي نوسند وماشين هاي شما پرواز مي كنند:cool:

میـس هانــی
دوشنبه ۰۵ فروردین ۹۲, ۰۵:۰۷ بعد از ظهر
بچه های 1500 میدونم که الان همتون یه ربات دارین که که باهاتون بازی میکنه و هر کاری که نمی تونید انجام بدید براتون انجام میده کاش من زنده بودم !!!!!!

محمدرضا گروسی5
دوشنبه ۰۵ فروردین ۹۲, ۰۷:۵۰ بعد از ظهر
سلام من عمو مهربان را دوس داشتم همان مرد بزرررررررررگ! یادش بخیر الان دیگه نیستش!:(برای شادی روح ایشان اجماعا صلوااااااااااااااات.

مهتاب خانم
دوشنبه ۰۵ فروردین ۹۲, ۰۸:۴۰ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 انشاالله حالتون خوب باشه:) من مهتابم شاعر معروفی که اسمش تو کتاباس اره خودمم;)

کیانا کرمی وفا
دوشنبه ۰۵ فروردین ۹۲, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
سلام

سلام بچه های 1500می دونم که تا ان موقع ادم اهنی هایی اختراع می شود که هر کاری بخواهید برایتان انجام می دهند. یه نصیهت، گل هارا نکنیدوازطبیعت نگه داری واستفاده کنید. نعمت های خدازیبا هستند.پایان

د

سید محمد صدرا سعیدی
سه شنبه ۰۶ فروردین ۹۲, ۰۱:۰۸ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500.من از سال 1392 این نامه را برای شما فرستادم. ازشما می خواهم یک ما شین زمان درست کنید وبه سال 1392 بیایید زمان ما را بازمان خودتان مقایسه کنید. خدا نگه دار

negin 1
سه شنبه ۰۶ فروردین ۹۲, ۰۱:۳۶ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500 من نگین هستم :)
امیدوارم تا آن موقع بتوانید خط ما را بخوانید:d
فکر میکنم تا آن موقع یخچال سخنگو هم اختراع شده باشد و هر چیزی را که می خواهید دو دستی تقدیمتان کند!!!!!!!!!!!!!
کاش من هم در آن جا بودم!!!!!!!

bardia
سه شنبه ۰۶ فروردین ۹۲, ۰۳:۱۱ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500. اسم من بردیا است و من در بابل زندگی میکنم. البته شاید اسم این شهر برایتان نا آشنا باشد زیرا وقتی 108 سال به جلو می رویم اسم شهر عوض می شود. من انسان خوبی بودم که احنمالا در بهشت زهرا مرا ملاقات
خواهید کرد اگر اسم آن عوض نشده باشد. اگر آن جا رفتید به عمو مهربان هم سری بزنید.باحال ترین عموی شبکه دو و دنیا بود. شاید نشناسیدش ولی اگر از پیر مرد های 108 ساله بپرسید میدانند که عمو مهربان عجب عمو ی با حالی بود. سر قبر او و من گل بگذارید و فاتحه هم بفرستید.امیدوارم تا آن موقع عموی باحالی مثل عمو مهربان نیاید تا جای خالی او را حس کرده و ناراحت شوید و بخواهید جای ما باشید.
با تشکر.سید بردیا بابازاده.نامه ای از 108 سال پیش.

(((محمدحسين)))
چهارشنبه ۰۷ فروردین ۹۲, ۱۰:۰۷ قبل از ظهر
سلام1500اميدوارم حالتون خوب باشه وسرحال باشيد ديگرمن بايد برم خدانگهدارتون

امير حسن رضايي
چهارشنبه ۰۷ فروردین ۹۲, ۰۱:۲۸ بعد از ظهر
سلام به بچه هاي سال 1500من امير حسن رضايي بنيس هستم من مي دانم كه تا ان موقع خيلي چيزها عوض شده است ولي چيزي كه عوض نشده است صداقت است من اين زمان خيلي امتحان كرده ام اگر راستگو و درستكار باشم خدا هم به من خيلي كمك مي كند مطمئنم نه صد سال بلكه هزاران سال هم كه بگذرد هيچ فرقي نخواهد كرد چون خداي اين زمان با خداي زمان شما يكي است و صداقت و راستي اساسي ترين چيز در نزد اوست. شما هم تا مي توانيد با مردم زمانه ي خود اين گونه باشيد.

آیـنـوا
چهارشنبه ۰۷ فروردین ۹۲, ۰۵:۰۷ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 می دونم که الان در مریخ هستین و دارین با ادم فضایی ها بازی می کنین

Heli f
پنجشنبه ۰۸ فروردین ۹۲, ۰۸:۱۸ قبل از ظهر
بچه های109ساله دیگه

:confused:

پرهام صفرزاده
پنجشنبه ۰۸ فروردین ۹۲, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500امیدوارم حالتون خوب باشه الان که دارم این نامه رابرای شما مینویسم درتاریخ 1392.01.08نوروز است.
امسال اقای مسعود ده نمکی فیلم 1500رادرست کرده ومن خیلی دوست دارم فیلم وسال 1500را ببینم.

محمد حسین1
پنجشنبه ۰۸ فروردین ۹۲, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
سلام بچه های سال هزار و انصد ما در سال 1392 هستیم امیدوار در 108 سال دیگه یهنی سال 1500 همه چیز پیشرفت کرده باشد دیگر ماشین ها هوا را ابلوده نکنند و ... بچه ها قدر پدر و مادر خود را بدانید خداحافظ.

یلدا جون
پنجشنبه ۰۸ فروردین ۹۲, ۰۵:۰۸ بعد از ظهر
سلام من نامه نوشتم اما پاک شد:(آآآآآآآآآآخه چرا پاک شد:mad:

marym
پنجشنبه ۰۸ فروردین ۹۲, ۰۵:۱۳ بعد از ظهر
سلام بجه های سال 1500 میدونم که الان دارید این نامه میخوانید من زنده نیستم :(شاید دیگه نتونید این دست و خط را بخوانید . :cool::mad:خیلی از دستتان اصبانی ام خدا همیشه همراهتان باشد :o ازطرف مریم

sina2011
پنجشنبه ۰۸ فروردین ۹۲, ۰۹:۱۰ بعد از ظهر
بچه ها ی 1500 الان اون جا درخت هست

شیر قدرتمند
پنجشنبه ۰۸ فروردین ۹۲, ۱۰:۴۶ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 آیاالان آنجا ماشین زمان اختراع شده؟ حتما دیگرماشین ها روی زمین حرکت نمیکنند و توی هوا حرکت میکنند. دوستون دارم.

امیرعباس جنتی
پنجشنبه ۰۸ فروردین ۹۲, ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
http://uromnews.ir/uploads/148265_622_28756.jpg

seyyedamirreza
جمعه ۰۹ فروردین ۹۲, ۰۵:۲۰ بعد از ظهر
2942829429سلام بچه های 1500 ایا زمان شما هنوزم چیپس و پفک و غذاهای نا سالم وجود داره و دوست داشتم منم ماشین زمان رو ببینم :cool:

امير حسن رضايي
جمعه ۰۹ فروردین ۹۲, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
تبليغ همه چيز ممنوع جز تبليغ مهرباني

♥nazanin♥
شنبه ۱۰ فروردین ۹۲, ۰۴:۱۳ قبل از ظهر
سلام بچه های109 سال بعد من شاید دیگه باید اسم واقعیمو بگم من نازنین هستم نمیدونم ایا واقعا این نامه رو میخونین یا نه ولی میخوام بگم خیلی دوسستتون دارم امیدوارم همیشه سر بلند باشید و به پدرومادرتون احترام بذارین و یاد بگیرین هم دیگه رو دوست داشته باشید فکر نکنم اصلا 109 سال بعد کامپیوتر و اینترنت وجود داشته باشه که بخواین نامه منو بخونین ولی با این حال این تقدیم به شما دختران و پسر های 1500 29781

yas14
شنبه ۱۰ فروردین ۹۲, ۰۹:۳۷ قبل از ظهر
سلام و سلام به بچه هاي سال 1500.
بچه ها اگه بازم شهر مجازي ما، همين طور دوام داشت، يه سري بهش بزنين.
چون بهتون ياد ميده بذر هاي مهرباني را در قلب خود بكاريد تا قلبي سرشار از محبت و اميد داشته باشيد.
بازم به شما توصيه ميكنم حتما به اين شهر قشنگ بياييد و ازش لذت ببريد.
ديگر عرضي ندارم.خدا نگهدارتون.

mahfa84
سه شنبه ۱۳ فروردین ۹۲, ۰۱:۴۰ بعد از ظهر
سلام بچه هایی که درسال 1500 زندگی می کنید ما دو پسر کوچک به نام های امیرعباس سا کی پور و مهدی فرشیدی هستیم من امیرعباس فکرمیکنم زمان شما همه چیز رایگان باشد تا شما راحت زندگی کنید من مهدی فکر میکنم من هم با شما در سال های پیری باشم موقعی که شما یک سال دارید من و امیرعباس 120سال داریم امیدوارم موقع ما امام زمان .<ع>که مرد خوبی است و همه از خوبی های او حرف میزنند ظهور کند و صلح برای شما ایجاد شود دوست من مهدی به من میگوید موقعی که سال 1500بیاید دلار گران میشود ما هردو دعا میکنیم که شما روزهای خوشی را سپری کنید::D:):mad:

setare
سه شنبه ۱۳ فروردین ۹۲, ۰۳:۱۷ بعد از ظهر
ایکاش میدونستم اگه من در زمان شما بودم زندگیم چجوری بود
خوش حال بودم یاناراحت
به نظر من زمان ما دنیا زیبا تر از زمان شماست نمیدونم شاید هرکسی جایی که خودش هست دوس داره
امیدوارم شماام زندگی زیبایی داشته باشین:o

اوشون
سه شنبه ۱۳ فروردین ۹۲, ۰۸:۴۰ بعد از ظهر
مگه اون زمان هم نامه بوده یااصلا زنده اند که نامه بنیویسیم

kishimishi
چهارشنبه ۱۴ فروردین ۹۲, ۱۰:۵۴ قبل از ظهر
كي گفته ماشين هوايي يا يخچال سخنگو اختراع شده ازالان سال1392تا سال 1500فقط 108 سال مانده ...يعني ميشه توي 108سال اين همه وسيله اختراع كرد؟:confused:

محدثه مهدوی نیا
چهارشنبه ۱۴ فروردین ۹۲, ۰۲:۱۱ بعد از ظهر
سلام بچه های1500من فکر می کنم که درزمان شما سبزی کیلویی 1000000 است. راستی شما ربات هم دارید؟:rolleyes:

*کوثر-1382*
چهارشنبه ۱۴ فروردین ۹۲, ۰۲:۴۴ بعد از ظهر
اگه خدا عمر بده شاید ما زنده موندیم

علیرضا.
پنجشنبه ۱۵ فروردین ۹۲, ۱۱:۲۰ قبل از ظهر
سلام به بچه های 1500 من درسال 1392 دارم نامه مینویسم ما در این زمان رهبری به نام سید علی خامنه ای داشتتیم این رهبر به ماخیلی خوبی کرده است پس برایش یک اخلاص بخوانید علیرضا مختاریان

امیر حسین جلیلیان
پنجشنبه ۱۵ فروردین ۹۲, ۰۳:۰۱ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500 میدونم شما الان توی کره ماه دارین درس می خونین

kishimishi
پنجشنبه ۱۵ فروردین ۹۲, ۰۶:۵۱ بعد از ظهر
فقط يك سوال تا يك قرن و هشت سال ديگه زمين مگه از گرما نميسوزه

محمد اسدی
جمعه ۱۶ فروردین ۹۲, ۰۳:۱۱ بعد از ظهر
آیا اونجا اسمی به عنوان درخت در انجا است من فکر می کنم که شما ندانید درخت چی است ؟ چون ما کم به فکر درخت بو دیم شما با کا شتن در خت زند گی سالم را به خودهدیه کنید. خواهش میکنم حرف های ما بچه های سال 1392راجدی بگیرید.

محمد اسدی
جمعه ۱۶ فروردین ۹۲, ۰۳:۱۴ بعد از ظهر
آیا اونجا اسمی به عنوان درخت در انجا است من فکر می کنم که شما ندانید درخت چی است ؟ چون ما کم به فکر درخت بو دیم شما با کا شتن در خت زند گی سالم را به خودهدیه کنید. خواهش میکنم حرف های ما بچه های سال 1392راجدی بگیرید.
محمد اسدی از تربت حیدریه

ابراهیم صیدی
جمعه ۱۶ فروردین ۹۲, ۰۴:۰۴ بعد از ظهر
بچه هایی که نامه نوشتن اما پاک شد نگران نباشید:چون اگر برید پایین صفه نوشته مثلا صفه ی 1از23

erfan1379
شنبه ۱۷ فروردین ۹۲, ۰۴:۳۳ بعد از ظهر
با سلام به خدمت بچه های 1500می خواستم بگم که ما که دهه هفتادی هستیم هی چی بگم اگه خیلی با مرامی ما ارزومون تواین دنیا دوتا بود یکی ظهور اقامون ویکی هم داشتن تبلت و موبایلای هوشمند بود که فکر نکنم به هیشتاشون برسم یه عرضی داشتم می خواستم سر قبرم:( یه کامیون تبلت وامسال همون چیزا برام خیرات کنی.باتشکر erfan1379

setare
شنبه ۱۷ فروردین ۹۲, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
سلام دوستایی که هیچ وقت نمیبینمتون

امیدوارم حالتون خوب باشه.........ارزو میکنم الان اونجا درخت باشه،هوای پاک باشه ،نمیدونم یعنی هست؟
ایکاش میفهمیدم جوابتون چیه؟......ایکاش میدونستم الان شماها دارین چیکار میکنین و محل زندگیتون چه شکلیه
احتمالا شماها الان باید بتونین با ساعتتون به اینترنت وصل بشین یا مثلا فکر میکنم شماها الان میتونین با کفش های فوق پیشرفتتون پرواز کنین......هی.................
خوشبحالتون کاش میدیدم این روزارو همین روزایی که شما الان توشین
تورو خدا قدر اینارو بدونینا.........
زمان ما ازاین چیزا نبود!
ولی چیزایی بود که هرکسی ارزو شو داشت مثلا ما یه عمو داشتیم به اسم عمو پورنگ اسم واقعیش داریوش فرضیایی بود یادش بخیر اولا بایکی وتکی بعد باپورنگ و تورنگ و الانم با10006016دل همرو برد اون عموی همه ی بچه های دنیاست بعدشم ما اینجا یعنی یه صفحه مجازی داشتیم که توش دور هم جمع میشدیم و گل میگفتیم راستشو بخواین چند تا ادم مهمم اینجا بودن که از عمو برامون خبر میاوردن اسمشونم بابا داروغه،خاله سردبیر،قاصدکوافراد دیگه هممون بی نهایت دوسشون داشتیم
درسته دنیای شما الان ممکنه یه دنیای فوق باور باشه ولی دنیای ماهم دنیایی بود برای خودش دوستون دارم عزیزان من خدانگهدارتون

delaramshahin
شنبه ۱۷ فروردین ۹۲, ۰۷:۴۱ بعد از ظهر
سلام امید وارم شما اهل 1500سلامت باشید باید بدونید که عمر زود می گذره پس ازش استفاده کنید:o

بنابیان
شنبه ۱۷ فروردین ۹۲, ۰۸:۴۴ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500 اگه خدا عمر با عزت داد شما می تونین اجدادتونو ببینین یعنی مــــــــــــــــــــــــ ــــــن...............
اه خدای من ......اگه نموندم یه صلوات دوستون دارم بــــــــــــــــــــــــ ـــــــتای

بنابیان
شنبه ۱۷ فروردین ۹۲, ۰۸:۴۵ بعد از ظهر
بابا این چه حرفیه من زدم الهیییییییییییییییییییییی ییی صد هاااااااااااااااااااااااا اا سال بمونم

مبینا 12
دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۲, ۰۵:۵۶ بعد از ظهر
سلام بچهای 1500ما بچه های سال 1391 و 1392 شما را خیلی دوست داریم و امیدوارم نامه من را بخوانید:cool:

مبینا 12
دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۲, ۰۵:۵۷ بعد از ظهر
حتما نامه منو بخونیدا

آیلین قلی پور
چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۲, ۰۷:۲۷ بعد از ظهر
hgffdsasasa

آیلین قلی پور
چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۲, ۰۷:۴۹ بعد از ظهر
سلام به شما. الان بامااستفاده از اینترنت،تبلت و گوشی صداو تصویر همدیگر رامی بینیم. شاید در زمان شماباهمان وسایل بورا هم از راه دور استنشاق کنید.مثلا برای کسی که دوست دارید یک دسته گل بگیرید او تصویرش را ببیند و بورا حس کند یا وقتیدر خانه غذا را سوزاندید، مامانتان از پشت تلفن بفهمد. ما که فعلا از این جهت راحتیم.:

هستي
جمعه ۲۳ فروردین ۹۲, ۰۱:۵۹ بعد از ظهر
سلام خوبن بچه هاي1500 چه خبر چي كار مي كنيد؟ خوش مذگره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ماها الان رفتن به ماه برامون روياست!!!ولي فكر مي كنم شماها آلان توي ماه دارين نامه منو مي خونين خوش بذگره:o

پرنسس خانوم
یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۲, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
سلام بچه هاي 1500 خوبين شما هم مگه ميدونيد نامه چيه

هستي
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۲, ۱۲:۲۹ بعد از ظهر
بچه هاي 1500آرزو مي كنم به آرزو هاتون برسين

دسپینا
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۲, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر
سلامی به زیبایی بهار خدمت شما بچه های سال 1500 من در سال 1392دارم این نامه رو مینویسم نمیدونم شاید تا اون موقع نباشم که مسلما نیستم ولی آرزو میکنم از ماشینی که در زمان شما برای انجام تکالیف توسط یک انسان فرهیخته اختراع میشه درست استفاده کنید بجای بچه های سال 1392هم که مدتها منتظر این اتفاق بودن ولی نیفتاد ازش لذت ببرید ازتو آسمونا میگم همتون دست دارم.......

*شایان اسماعیلی*
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۹۲, ۱۱:۴۱ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500.شهرآبادان راآباد کنید

هستي
شنبه ۳۱ فروردین ۹۲, ۱۱:۵۱ قبل از ظهر
سلام جان من فك مكنيد ما بنجليم نيستيما

نرگس داعی
شنبه ۳۱ فروردین ۹۲, ۰۴:۱۷ بعد از ظهر
سلام بچه ها . اکنون که نامه ی من به دستتان می رسد من به رحمت خدا رفته ام دوست داشتم شما رو ببینم ولی ....

هستي
یکشنبه ۰۱ اردیبهشت ۹۲, ۰۱:۰۶ بعد از ظهر
1500 ديا دوستون دارم خاله جونيا

کارین
دوشنبه ۰۲ اردیبهشت ۹۲, ۰۶:۴۸ بعد از ظهر
سلام بچه های سال هزار و 500 من اگه زنده باشم 119 سالمه این نامه محرمانه است وکسی به جز تو نباید این رو بفهمه حالا به من گوش کن در مرکز شهرتون مجسمه ی عمو مهربان رو درست کن میدونی چرا ؟ چون اون بهترین مجری برنامه کودک
دنیا بود با این کار می تونیم از اون تشکر کنیم

کارین سال 1392

امیر حسین
سه شنبه ۰۳ اردیبهشت ۹۲, ۰۳:۳۴ بعد از ظهر
من میگویم ماشین پرنده و یکما شینکه از ترافیک پروازکند و به فزابرود ;)

صبا
سه شنبه ۰۳ اردیبهشت ۹۲, ۰۴:۳۶ بعد از ظهر
چرا همتون فكر ميكنيد تو اون زمان همه چيز خوش و خرمه؟
چند صد سال پيش عقل انسان به صد درصد رسيده بود اما يكدفعه اومد پايين! شايد در 1500 عقل انسان بياد پايين!
شايد ديگه هواي خوب تو اون زمان نباشه!
شايد هيچ درختي اون موقع نباشه!
شايد ديگر مهرباني و خوبي در اون زمان نباشه!
شايد...

اما دوست ندارم اين اتفاقات بيفتد!

شما هم نامه ي من رو ادامه بدين

علیرضامختاری
پنجشنبه ۰۵ اردیبهشت ۹۲, ۰۹:۴۰ قبل از ظهر
سلام بچه های1500من الان که این نامه رامی نویسم10ساله ام الان سال1392حتماالان تعجب می کنی تازه کجایش رادیدی بگذارتاریخ تولدخودم رابه گویم شاخ درمی آری سال1382من الان کلاس چهارم هستم من تازه تکالیفم رانوشته ام فکرنکنم شمااصلاتکلیف بنویسیدمی دانی چراچون می گن درآن موقع ماشین تکلیف نویساختراع می شودالبته عقیده ی من اینه که آن وقت معلم هادیگر[/COL[SIZE=7]سلام بچه های1500من الان که این نامه رامی نویسم10ساله ام الان سال1392حتماالان تعجب می کنی تازه کجایش رادیدی بگذارتاریخ تولدخودم رابه گویم شاخ درمی آری سال1382من الان کلاس چهارم هستم من تازه تکالیفم رانوشته ام فکرنکنم شمااصلاتکلیف بنویسیدمی دانی چراچون می گن درآن موقع ماشین تکلیف نویس[COLOR="#0000CD"]اختراع می شودالبته عقیده ی من اینه که آن وقت معلم هادیگر[/SIZE[SIZE=7]سلام بچه های1500من الان که این نامه رامی نویسم10ساله ام الان سال1392حتماالان تعجب می کنی تازه کجایش رادیدی بگذارتاریخ تولدخودم رابه گویم شاخ درمی آری سال1382من الان کلاس چهارم هستم من تازه تکالیفم رانوشته ام فکرنکنم شمااصلاتکلیف بنویسیدمی دانی چراچون می گن درآن موقع ماشین تکلیف نویساختراع می شودالبته عقیده ی من اینه که آن وقت معلم هادیگر[/SIZE[SIZE=7]سلام بچه های1500من الان که این نامه رامی نویسم10ساله ام الان سال1392حتماالان تعجب می کنی تازه کجایش رادیدی بگذارتاریخ تولدخودم رابه گویم شاخ درمی آری سال1382من الان کلاس چهارم هستم من تازه تکالیفم رانوشته ام فکرنکنم شمااصلاتکلیف بنویسیدمی دانی چراچون می گن درآن موقع ماشین تکلیف نویساختراع می شودالبته عقیده ی من اینه که آن وقت معلم هادیگر[/SIZEOR]تکلیف نمی دهندمن فکرنکنم الان که تواین نامه رامی خوانی من زنده باشم اما دوست داشتم بودم ومیدیدم درزمان شما چی ها است چی هاعوض شده و...امانیستم حیف:(:(:(اما من فکر کنم خیلی چیزهادرآن زمان عوض شده باشدخداحافظ.:cool:

Ava79
پنجشنبه ۰۵ اردیبهشت ۹۲, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
سلام بچه هاي 1500الان سال1392شايد وقتي اين نامه را مي خونيد خيلي تعجب كنيد كه ما إز الان به ياد شما هستيم افراد بزرگي مانند كوروش و داريوش براي ما يادگار هاي بسيار خوبي براي ما به جا گذاشته اند ومن اميدوارم كه ما هم بتونيم يادگار هاي خوبي براي شما به جا بگذاريم .:p

deadly
پنجشنبه ۰۵ اردیبهشت ۹۲, ۰۶:۲۲ بعد از ظهر
امید وارم انسان های سال 1500 جایی برای زیستن در زمین داشته باشند:rolleyes:

هستي
شنبه ۰۷ اردیبهشت ۹۲, ۱۲:۰۰ بعد از ظهر
سلام بچه هاي 1500 دوشتون دارم خاله اي ها

محمد امین حیدری ثابت
دوشنبه ۰۹ اردیبهشت ۹۲, ۰۸:۴۹ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500
من محمد امین حیدری در سال 1392 زندگی می کنم و کلاس دوم هستم.
اگر این نامه به دسننان رسید با ماشین زمان به این سال سفر کنید و برنامه عمو مهربان و خاله رویا را ببینید.
44693

عطا سليماني
سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۲, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر
سلام.من عطا سليماني پدر پدر بزرگت هستم اي نتيجه ي من.مي خام بدونم با اين دوستاي ماشينيت(روبات ها) چيكار ميكني.خوش ميگذره؟ اميد وارم اسم من توي شجره نامه ي لمسي تون باشه و منو فراموش نكرده باشيد.چيه نمي خاي به من جواب بدي؟ ميخاي با موشك نوري (موشكي با سرعت نور) بري پيش دوستت به مغز هم ديگه سي دي بزنيد؟ باشه...من چيزي ندارم بگم ولي بدون كه دوست دارم.پسره ي ورژن (نسل) جديد... بذار به خوابت بيام چشاتو در ميارم خداحافظ.

KHKH
سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۲, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 مادرسال1392 هستیم خدابیامرز عمو مهربان عموی خوبی بود بسیار برنامه های قشنگی درست می کرد حیف شد ازدنیا رفت امامن شاید مرده باشم پس خدابیامرزتم من محمدمهدی هستم یاkhkh

کوشا
سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۲, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
سلام کوچولوهای من من وبقيه ی دوستانم میدانیم که در زمان شما جهان خيلی پيشرفت کرده الآن که من دارم با شما صحبت می کنم سال 1392 شمسی است من به انوان بزرگ تر به شما نصيحت می کنم که زمين تان را پاکيزه و سالم نگه داريد خدانگهدار

زينب مجيدي
پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۲, ۰۷:۵۳ بعد از ظهر
سلام بچه ها من خوش حالم كه با شما صحبت مي كنم من بچه ساله 1392هستم وازمن نصيحت به شمااين است كه ايران را تميزنگه داريد وايران را اول كشور جها ن كنيد ومن از عموپو رنگ ممنون هستم خداحافظ

زهره .
پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۲, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر
سلام بچه هاي آينده انشاءالله حالتون خوب باشه ، امسال سال 1392است . من ازشماتقاضادارم كه ايران را از همين حال پيشرفته تركنيد ، فك مي كنم درآن زمان شما آن قدردر آسودگي درسرميبريد منم مكادربزرگ پدران شما دوستون دارم خداحافظ

bam
جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۲, ۰۸:۲۳ قبل از ظهر
سلام بجةهاى 1500من مزدك يكانة هستم:)يكى يدونةىمامان بابا:dجون مامانى من فقط منو بة دنيا اوردة فكركنم من ودوست صميميم شايان شفيعي راد كة زابنيه زندة نباشيم:(اماشماهستيد من يازده ابان 1385بة دنيا اومدم خدانكهدار بجة هاى 1500

ستیا
جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۲, ۰۶:۴۳ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 من بچه ی سال 1392 هستم فکر نمی کنم وقتی این نامه به دسستتون برسه من زنده باشم ولی از شما می خوام ایران را سر بلند کنید جواب نامه ی مرا هم باموشک های ان موقع بفرستید آسمان 7 می ام می گیرمش امید وارم اون موقع به شما خوش بگذره. خیلی دوست داشتم موقع شما باشم ولی حیف:( البته من میشم مادر مادر مادر مادر مادر مادر مادر مادر مادر مادر مادر مادر مادر:eek:یکی از شما ها . خدا نگهدار

شمس آبادی
یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۲, ۰۷:۱۲ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 من چند سوال داشتم 1 آیا تا به حال ماشین چهار چرخ دیدید 2 آیا باقاشق غذا می خورید 3 آیا شمادرس میخوانید یا روی دفتر مشق می نویسید 4 آیا این دست خط من برای شما عجیب نیست سوال های من تمام شد خوش حال می شوم شما را ببینم خدا حافظ

هستي
یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۲, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 من چند سوال داشتم 1 آیا تا به حال ماشین چهار چرخ دیدید 2 آیا باقاشق غذا می خورید 3 آیا شمادرس میخوانید یا روی دفتر مشق می نویسید 4 آیا این دست خط من برای شما عجیب نیست سوال های من تمام شد خوش حال می شوم شما را ببینم خدا حافظ
آفرين

مهسا مختاری
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۲, ۰۱:۳۱ بعد از ظهر
سلام بچه هامن مادربزرگ مادربزرگ مادر یکی از شماهاهستم که برای شماپیغام می گذارم خوش به حالتان حتمادیگر مشق نمِِِِِِِِی نویسید .مشق چیزی است که بایدچیزی که معلم می گویدوخیلی هم زیاد است درخانه بنویسید.راستی شماعمو مهربان رامی شناسید؟کسی که دربرنامه ی کودک برای ما اجرا می کرد.برای شادی روح او ومن صلوات بفرستید.

بیتا اقایی نهری
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۲, ۰۵:۲۷ بعد از ظهر
سلام من مخواهم بدانم شما ماشین جهار چرخ دیدید یا نه :rolleyes:

farnaz gh
سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۲, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
بچه های سال1500سلام به شما.امیدوارم سالم و سلامت و شاد و خوشحال باشید.این نامه مال مادره مادره مادره مادربزرگاتونه ..خیلی خوب میشد اگه زنده میموندم تاشما و تغییراتی که تو علم و دانش و....رخ میده رو ببینم ..ولی حیف نمیشه ما که عمر حضرت نوح(ع)را نداریم..امیدوارم تا سال 1500دیگه هیچ جایی غم و ناراحتی و جنگی نباشه.. انشاالله...راستی من از عمو مهربانم تشکر میکنم که امکانه اینو داد تا براتون نامه بنویسیم فکر کنم عمو هم تا اون موقع متاسفانه نباشه(وای)دوستون دارم زیاد..الهی از نامم خوشتون بیاد..خدا حافظ;)(عمو مهربان لطفا زابل بیاین)سارا قنبری از زابل

SAMET
سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۲, ۰۶:۲۵ بعد از ظهر
سلام ..بچه های 1500.من میخوا ستم رو کاغذ براتون نامه بنویسم گفتم تا108سال دیگه ممکنه سالم نمونه .!!!پس حالا این فرصت رو از عمو مهربان به دست آوردم که احوالتون رو بپرسم ..خوبید ..چاکریم.. برای همتون آرزوی زندگی شاد وباطراوت رودرعصر تکنولوژی دارم..دوستتون دارم خیلی زیاد الهی که خوشتون بیاد..نوه و نتیجه های گلم..وباتشکر زیاد از عمو مهربان عزیز..

ارزووووو
شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۲, ۱۱:۳۲ قبل از ظهر
سلام به همه اونایی که الان هستن ومن نیستم البته ناراحت نیستما هر زمانی خوبی های خودشوداره ولی من تواین زمان یه عمو داریوشی دارم که حاضر نیستم باتموم امکانات پیشرفته زمان شما عوضش کنم کاش شماهم توزمان مابودین و می دیدینش

نسترن رنگارنگ
شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۲, ۰۹:۰۸ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 خوبید خوشید

خوش بحالتون شما دیگه نیاز ندارید درس بخونید چون که همه چیز اختراع شده

و کمبودی ندارید

تازه اگر قراره برید واسه پر کردن اوقات فراغت به مدرسه زمانی که امتحان دارید

با یه ساعتی چیزی زمان و نگه میدارید و اون وقت میرید سراغ کتابتون و تقلبی میکنید اصلا ببینم زمان شما مگر کتاب هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

نه فکر نکنم روی ساعتتون یا روی دیوار یه دکمه هست میزنید و داده ها تونو سرچ میکنید

چه جالب خوش بحالتون

دیگه استرس هیچ چیزی رو ندارید

حتی استرس این و ندارید که از دوستتون دورید و نمی تونید ببینین هم دیگه رو

همین که دلتون هوای دوست بکنه با کفشای پرندتون برید به دیار دوست

وای ای کاش منم توی زمان شما بودم اما به شرطی که سبزی کیلویی یه میلیون نباشه

دوستتون دارم بچه های 1500 شما هم مثل مایید مگرنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نرگس داعی
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۲, ۰۷:۳۳ قبل از ظهر
سلام بر بچه های سال 1500 . در دنیایی که ما زندگی میکنیم خیلی بدی وجود داره ، دنیا رو آمریکا و اسرائیل دارن بد جور خراب می کنن . جنایاتی که من هر شب از اخبار می شنوم وحشتناکه خیلی از دختران در دانشگاههای خارج ایران درس می خوانند و با حجابند ولی بی دینها از آنها میخواهند که از چادر و مقنعه استفاده نکنند و اگر آنها گوش نکنند از دانشگاه اخراجشان می کنند . بابام میگه فقط باید منتظر ظهور امام زمان ( عج ) بود که دنیا را پر از عدل و داد کند و ظلم و ستم از بین برود . امیدوارم ظهور آقا در زمان ما اتفاق بیفتد و اگر لیاقت نداشتیم امیدوارم شما آقا را ببینید و سلام ما را هم به حضرت برسانید . ما خیلی شهید دادیم و بهترین جوانان ما به شهادت رسیدند تا اسلام زنده بماند و ایران سرافراز باشد که به حمد خدا بهترین کشور دنیاست . ای ایران من همیشه سربلند و سرافراز باشی و انشاء الله همه ی ما بتوانیم از گناه دوری کنیم تا امام زمانمان را ملاقات نماییم
اللهم عجل لولیک الفرج

mehrdad007
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۲, ۰۳:۰۵ بعد از ظهر
سلام بچه های 1500 ما در سال 1392 هستیم به نظر شما کدوم سال بهتر است؟ آیا گیاهی هنوز وجود دارد؟ آیا ابی وجود دارد؟ آیا ماشینی یا سوختی مانند نفت گاز بنزین وجود دارد؟ من فکر میکنم تا سال 1500همه ی مواد اولیه زندگی از بین می روند و زندگی بسیار مشکل خواهد بود پس بیاییم قدر چیز هایی را که داریم بدانیم و برای نسل های اینده ی خود نگه داریم

bita-jenab
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۲, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
سلام بچه های سال 1500اگه سال1500من زنده بودم خیلی خوب می شد چون شما رامی دیدم خداکنه به شما درسال1500خوش بگذرد